Wpis z mikrobloga

@Pieczyw: ja ci też odpowiem za niego: bo mógł xD

pozdrawiam

oprócz tego taki zegarek to może nie jest inwestycja, ale lokata. Coś co przeżyje banki i rządy. Nadal będzie to kawał sztuki i inżynierii pożądany przez wszystkich.

@Wygryw_z_wyboru: hm ciekawe co piszesz bo ludzie "Z ulicy" raczej nie rozpoznają pateka, powiedzą że to podróba DW xD Rolexa to tak, rozpoznają i powiedzą że z aliexpress, ale Patek?

+ nikt
@kirk85: Zawsze uważałem, że bogactwo rodzi się z stanu umysły i rzecz w tym, że zrozumienie świata zwłaszcza jego skrajności daje dobry obraz i skale spojrzenia, a to pośrednio wpływa na nasze zyski materialne
@diogene: Jean Richard Terrascope, Vulcain 50s president (cricket), Tudor Heritage Advisor, Rolex GMT Master II 16710 coke i czekam na upragnionego 5726 w stali od Patka. Aquanaut mi się bardzo podoba zwłaszcza wersja z chronografem ale najbardziej mnie urzeka Nautilus GMT z chronografem, te małe kwadraciki określające porę dnia śnią mi się po nocach :D
#!$%@? cieszy się, że kupił jakiś drogi zegarek. XD bk z typa


@Pieczyw: Jedynie z kogo tu jest beka w tym wątku to z Ciebie, malkontencie. Ale jesteś za głupi żeby to zauważyć

ale o to i tak nikt nie daje #!$%@?, bo ludzie widzą zegarek jako zegarek.


To że w Twoim biedackim środowisku tak jest to nie znaczy, że u OPa.

Powiedz mi po kiego #!$%@? kupujesz jakiś drogi zegarek
@LewaRenkaBoga: Interesuje się zegarkami praktycznie od dziecka, wchodząc coraz głębiej w ten świat nie sposób było nie zauważyć aktywności manufaktury zapoczątkowanej przez Polaka, im dłużej podziwiałem pracę tej manufaktury tym bardziej wsiąkałem w świat pięknego minimalizmu patka oraz jego niebywałej szlachetności w obcowaniu. Myślę, że zdjęcie stalowego nautilusa z błękitną tarczą nie jednemu zawróciły w głowie to na żywo dopiero zrozumiałem, że jest to dzieło sztuki. Jeśli chodzi o eleganckie zegarki,