Wpis z mikrobloga

@reebot #!$%@? cieszy się, że kupił jakiś drogi zegarek. XD bk z typa
Co ci to daje? Bo jak rozumiem on jest w czymś lepszy od zwykłego zegarka? Nie sondze. Po prostu kosztuje więcej pieniendzy, ale o to i tak nikt nie daje #!$%@?, bo ludzie widzą zegarek jako zegarek. Powiedz mi po kiego #!$%@? kupujesz jakiś drogi zegarek zamiast jakiegoś zwykłegoz bazary czy innego allegro? Satysfakcję masz z tego jak bardzo
@Pieczyw: Z przyjemnością Ci odpowiem na tak postawiony zarzut - tak szczerze to będzie jeden z moich najtańszych zegarków :D
Dla osób znających rynek wiadome jest, że ten model będzie tylko rósł na wartości. To jednak stawia kolejne pytanie o naturę takiej kolei rzeczy, a jest tak gdyż tak manufaktura tworzy czasomierze na pokolenia, jest to zegarek który po wysłaniu do serwisu wraca jak nowy, a kultura pracy mechanizmu to apogeum
@reebot to nie lepiej kupić sobie kilka nowych zegarków tanich, zamiast jeden drogi? 100 zł na taki okres, przez który ty będziesz miał ten zegarek za nie wiem ile i jeszcze do tego naprawa, to sama naprawa będzie droższa od 1 zegarka taniego.
@Pieczyw: Daj mi przykład innych zegarków, które po zakupie zyskują na wartości bo ja znam tylko kilka modeli Rolexa i Patka, rzecz jasna kupuje też zegarki nieinwestycyjne jak pokazany wyżej Vulcain. Serwisuje się co trzy lata i uwierz że gdybym chciał go sprzedać to wyszedłbym na plus już po roku. Teraz zamówiłem model Nautilusa, który jak dostanę od Patka będzie wart dwa razy tyle co za niego płaciłem, ale muszę długo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@reebot to nie lepiej kupić sobie kilka nowych zegarków tanich, zamiast jeden drogi? 100 zł na taki okres, przez który ty będziesz miał ten zegarek za nie wiem ile i jeszcze do tego naprawa, to sama naprawa będzie droższa od 1 zegarka taniego.

@Pieczyw:

Pomijając kwestie tego czy zegarek będzie rósł na wartości czy nie to @reebot: stać na taki zegarek, chciał go, więc go kupił. Ty byś pewnie kupił