Wpis z mikrobloga

@xandra: Bog to źródło, twórca, kreator informacji, energia, absolut. Nie byt osobowy ani organizm żywy czy konkretna postać. Z tego wywodzi się materia, energia, informacja. Racjonalizm, realizm, sceptycyzm, krytycyzm to bzdura stworzona przez ludzi. A mieć rozum znaczy wiedzieć że życie po śmierci jest faktem
Duch, dusza są. Gdyby nie zjawiska paranormalne nic by nie było. Nie ma nicości ani niebytu. Prawdziwa nicość nie istnieje. Stan sprzed narodzin nie jest żadnym
@xandra: Chmurke w niebie to masz w gaciach. Wasze myslenie jest dziecinne i zyczeniowe. Bog dziadzia z broda,niebo chmurka,duch dusza magiczny pyl proszek tak nie jest. Duchy to fale elektromagnetyczne i radiowe. Jeden zreszta raz wspomnial. Polecam programy dokumentalne o duchach. Poki nie doswiadczylas pieprzysz bzdury,ze ciemnota i zabobony czy przesady. A guzik. Gdybys ty, reszta wykopowiczow, pdcch,elaviart doswiadczyli niezwykłego bys nie gledzila. I nie jest to bledna praca mozgu Blankiego,
@xandra: Tylko w twojej bujnej wyobrazni. Nie ma czegos takiego jak pyk i koniec,pyk i poczatek. Nie najprawdziwszego początku ani najprawdziwszego końca. Nie wazne w co wierzysz narodzisz sie znowu i koniec. Nie ma czegos takiego jak śmierć wieczna ani niebyt wieczny. Przeczy to wszystkim prawom natury, wirtualnym czastkom. Pierdzielisz jak moj glupio madry wuja. Jakby moja zona czy dziewczyna uwazala smierc za koniec wieczny to bym ja zabił, dlatego ze
@xandra: No i tez eter duchowy i dusza jest sluszna koncepcja ma zasadzie fal elektromagnetycznych i radiowych. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Mózg nie jest niezbedny do swiadomosci. Wszechświat tez ma Tabisz. Twierdzenie, ze tylko mozg ma świadomość jest prostackie jak u mojego głupio mądrego wuja, ktory uwaza, ze zgnijemy i koniec, szare mydło jest robione z tluszczu małp, Kasai skoczek najstarszy czlowiek swiata, wygral 200 tysiecy pana nie wypłacę
@xandra: Droga dziewczyno. Niczego mi juz nie żal. Od 9 lat mam nerwicę natręctw (zaburzenia obsesyjno kompulsyjne) a przez 2 lata depresję. Mam gdzies w co ktos, w co nawet ja wierzę. Zgodnie z zasada Ockhama zreszta teologa od siedmiu bolesci najprostsze wyjasnienie jedt najlepsze. No moze dopoki nie zaczelismy wprowadzac definicji ciemnych energii, supersymetrii czy teorii strun. Wiem jak wyglada i może czytac sie belkot i po mojej pisaninie i