Wpis z mikrobloga

#90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter

Dzień 74/90 - trening zaliczony.
To krótsze to mój rozpoczęty, ale przerwany program. Goście postanowili sobie wpaść i tak wyszło. Nie żałuję. Ogólnie dziś spokojniejszy trening, choć już zaczynam czuć po tym barki. Meh.
Dziś kolejny zwariowany dzień do mojego życiorysu się wkradł. Pomijając zakończenie wojny ze starą szkołą, dostałam bardzo ciekawą propozycję na zarobek. Niby powinnam się cieszyć, ale dostałam ją od takiej osoby, że czuję się lekko niekomfortowo...
Do dobrych wiadomości dnia dzisiejszego mogę zaliczyć to, że w końcu pan optyk się ogarnął i wreszcie odebrałam okulary. Trochę dziwnie się w nich czuje, mam wrażenie, że wyglądam jak jakiś ziemniaczek. Ziemniaczek projektant (bo swoim kształtem przypominają okulary projektantek z filmów XD) . Ale grunt, że wreszcie normalnie widzę. Nawet kosztem, że coraz więcej ludzi przygląda się mi dziwnie na ulicy, to myślę, że dobrze jest wreszcie rozpoznawać ludzi i rzeczy z daleka.
To chyba wszystko co chciałam z dzisiaj wyrzucić. Miłego wieczoru, wykopki!

#wyzwanie
#gownowpis
Asia24164 - #90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter


Dzień 74/90 - trening zaliczony.
T...

źródło: comment_BrWkObjPfRy3Utr294VIKEfnpI3ENjhP.jpg

Pobierz
  • 7
@utlv_ Oo, a jaką masz wadę?
Nie przejmuj się wyglądem. Na początku każdy czuje, że wygląda mega dziwnie - z czasem to przeminie, ale za to to jak mogą pomóc Ci widzieć świat dookoła to jest bezcenne. (Poza tym można zawsze je fajnie woasowac w outfit. ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Osobiście od dziecka miałam chodzić w okularach, ale z powodu wyglądu rzuciłam je w kąt. Zaczęłam je nosić