Wpis z mikrobloga

Mireczki, dwa piękne #goodie kubeczki do zdobycia w #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wszystko dlatego, że powiększamy #cashback do -20% na każde zamówienie złożone na #pysznepl do końca tego tygodnia. Oferta dotyczy wszystkich produktów na pyszne.pl oraz łączy się z innymi promocjami, w tym z darmową dostawą. Zwrot przysługuje przy każdej transakcji dokonanej przez cashback goodie. Szczegóły tutaj.

Wyniki rozdajo w poniedziałek o 10:00. Zielonki nie biorą udziału! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#promocje #jedzenie #jedzzwykopem #pyszne
Goodie_pl - Mireczki, dwa piękne #goodie kubeczki do zdobycia w #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...

źródło: comment_RGh0wD26XgH5iYfozeA7AEJ7iu28sS2n.jpg

Pobierz
  • 31
@konto_zielonki: uwierz, że w naszym jak największym interesie jest to, żeby wszystkim naliczało cashback i żadna transakcja nie znikała ( ͡ ͜ʖ ͡) Także oskarżenia, że celowo nie uznajemy komuś transakcji, są bez sensu, bo my wtedy nic nie mamy, transakcja nie figuruje u nas w systemie. Dlatego cały czas pracujemy nad ulepszeniem systemu cashback. Zaginionych transakcji jest tak naprawdę niewielki odsetek, no ale chcielibyśmy, żeby
@Goodie_pl: mała rada, ogarnijcie kogo zatrudniacie do zleceń, bo w ostatni weekend dokładnie w sobotę w jednej z Katowickich galeri pewna Pani w koszulce goodie i spudniczce zaczepiała ludzi słowami " może pomoglibyście mi w pracy" a później coś tam gadała o tej waszej aplikacji. Nie wiem jak inni na to patrzą, ale dla mnie mega słaba akcja a taki typ marketingu odstrasza. Każdy kto spotkał tą Panią i zareagował jak