Wpis z mikrobloga

Jak zniechęcić współlokatorów do używania mojego papieru toaletowego?

Słowem wstępu, wynajmuje pokój (poza mną mieszkają jeszcze 2 osoby) i serio nie jestem jakimś super dusi groszem, ale wkurza mnie to, że w kiblu są 3 haki na papier toaletowy, na których wiszą 3 rolki papieru toaletowego, ale ktoś regularnie mi mój #!$%@?. Dziwiłam się, że mi tak szybko papier schodzi i zrobiłam mały test i wyszedł pozytywnie.
Współlokatorzy kupują tego szarego dupodrapa, a ja wolę zainwestować 2zł więcej i kupić ten miękki zapachowy, więc chyba rozumiecie o co mi chodzi.
Doskwiera mi lekka irytacja. Zwłaszcza, że ostatnio mnie dopadła choroba w której się dużo biega i okazało się, że oczekiwała na mnie prawie pusta rolka.
A więc wykopki co robić? :p
#pytanie #wspollokatorzy #papiertoaletowy #zemsta #logikarozowychpaskow
  • 61
@Tyrande: 3 haki w łazience? Ale to musi dziwnie wyglądać. Wezcie kupujcie po opakowaniu na zmianę bo to absurdalne. By uniknąć sytuacji że ktoś zapomniał zróbcie tak by zawsze było jedno opakowanie w zapasie. W sensie teraz przy wprowadzeniu zasady kupuje numer 1 i 2, jak paczka osoby 1 się skończy to na dniach kupuje 3, a używacie paczki 2, 2 kończy kupuje 1, a macie całe opakowanie od 3. Rozumiesz