Wpis z mikrobloga

@Dkab: FCI, ale to nie ma znaczenia. Właścicielka hodowli jest wicedyrektorem w łódzkim związku kynologicznym. Pewnie wielka literą powinienem napisać, ale chociaż tak mogę wyrazić swój brak szacunku.
@crazyfigo: jak nie ma znaczenia, raczej ma bo jestli byli na miejscu to gosc krzyzyjac je robi krzywde i sobie jaki i przyszlym nabywca. Ale jak piszesz ze to jakas szycha to mogl znac juz problem i jest skonczonym debilem nastawionym jedynie na ...
@Dkab: Chodziło mi o to, że nie ma znaczenia czy FCI czy coś innego, bo zdrowy pies to niekoniecznie pies z hodowli FCI. Choroba nie wybiera. Ja go brałem z jednej ze starszych hodowli, natomiast ewidentnie jest ciche przyzwolenie w "branży" i wszyscy wiedzą, że te psiaki są "epi"
@crazyfigo: ok zle zrozumialem wierw. Nie wyobrazam sobie jak ta hodowla wyglada przeciez w grupi te psy moga sie pogrysc czy nawet zagryść jest chory dostanie ataku :( Przykra spawa...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazyfigo: Trzymaj się Miras, mój poprzedni psiak miał padaczkę i był na prochach chyba blisko dwa lata. Pewnego razu dostał ataku i mu siadła pikawa. ()
Póki możesz to walcz, ale jakby się pogorszyło to nie wahaj się poprosić weterynarza o zastrzyk - serio, boli mniej niż nagła śmierć. Ciebie i Scoobiego. Walczcie, trzymam kciuki! ;)
@crazyfigo: hej! Skąd pochodzisz? Czy mogę dostać od ciebie do analizy jego badania? Kształcie się w kierunku Technika weterynarii i bardzo lubię analizować takie przypadki szczególnie badania po atakach i innego typu sytuacjach. Przy okazji porównuję wyniki z innymi psami.

Przy okazji zdrowia dla psiaka! Sam mam doga i to są bardzo wdzięczne psiaki ale strachliwe więc to warczenie to bardziej że strachu.