Wpis z mikrobloga

@Dangerziom No przecież nie przywłaszcze sobie tego, szkoda życia i zdrowia. Ale tak z ciekawości - ogarnęliby że wysłali więcej niż jednego?

I powiedz mi - na infolinii kazali mi oddać do najbliższego sklepu na reklamację. Zastanawiam się tylko co zrobić żeby mi za miesiąc albo dwa nie przysłali jakiegoś wezwania przedsądownego jak jednemu mirkowi wyżej...
@Gert456 szanuję to. Mi morele wysłali kompa za pobraniem, a tu kurier chce o półtora kafla mniej. To ja dzwonie do nich i mówię, że coś nie gra. Zrobili korektę i było dobrze. Jakbym tego nie zrobił to pewnie jakiś ich pracownik by mógł mieć przez to problemy, a tak to jest wszystko dobrze. Nie słuchaj się tych durni, bądź uczciwy ( )
zadzwoniłem na infolinię i się dowiedziałem że mam napisać maila...


@Gert456: Jeśli oni mają to w #!$%@? to czym ty się przejmujesz? Nic złego nie robisz więc wystarczy ich olać. ¯\_(ツ)_/¯
@Gert456: Problemów i tak nie mogą Ci zrobić więc robisz to tylko w ramach bycia dobrym człowiekiem.

"Transakcje sprzedaży wysyłkowej opierają się na podstawie umów zawieranych na odległość, czyli bez jednoczesnej obecności obu stron (art. 6 ust. 1 ustawy o ochronie niektórych praw konsumenta).

Zgodnie z art. 15 tejże ustawy spełnienie świadczenia niezamówionego przez konsumenta następuje na ryzyko przedsiębiorcy i nie nakłada na konsumenta żadnych zobowiązań. Oznacza to, że adresat (konsument)