Wpis z mikrobloga

Czas na zmiany w tym nędznym życiu, bo powoli dochodzę do momentu kiedy przeistaczam się w nieodwracalnego #przegryw. Czas znaleźć sobie #praca i zacząć po prostu najzwyczajniej w świecie żyć. Zacząłem od #nofapchallenge gdzie jestem na 3 dniu (zajebisty progres bulwo). Do końca czerwca mam zamiar wyprowadzić się z mojego miasta do #katowice, znaleźć sobie tam pracę (oczywiście jeszcze przed wyniesieniem się mam zamiar znaleźć robotę) i spokojnie sobie zaocznie studiować. Dość tego, że dni przemijają mi jak poje... Dość wstawania o 11 każdego dnia i przez jego resztę nic nie robienia.

Cele na najbliższą przyszłość to: znaleźć robotę na razie w moim mieście, odnowić kontakty z dawnymi znajomymi, wstawać o normalnych godzinach.
Generalnie mam wrażenie, że to ten czas kiedy nie jest jeszcze dla mnie za późno, także jestem pełen wiary i optymizmu. Bodźcem do takich przemyśleń była szansa jaką mój potencjalny pracodawca mi dał, poprzez zaproszenie mnie na rozmowę kwalifikacyjną jutro (wiem, że nic nie jest pewne ale jestem dobrej myśli).
To jest mój i wasz czas Mirki! Pora wziąć byka za rogi( ͡° ͜ʖ ͡°)


#wychodzimyzprzegrywu #tagujetogowno #samorozwoj jakiś tam.
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ray1902: praca już grana od 6 miesięcy. Kasa nie jest zbyt Wielka Ale na moje widzimisie i opłaty wystarcza. Kupiłem sobie samochód taki jaki chciałem więc pod tym względem jest super. Jakieś wypadziki w rodzinne strony są co 2 tygodnie (znajomi rodzina). Studia idą dobrze już połowa przedmiotów w tej sesji zaliczona w 1 terminie (reszta przedmiotów jeszcze nie miała podanego terminu pierwszego podjescia). Brakuje drugiej połówki Ale nic na siłę,