Wpis z mikrobloga

@fizyk20: Wszystko jest już wyjaśnione.Teraz mi ciężko się zebrać.Ktoś atakował ze ̶ś̶w̶i̶a̶t̶e̶ł̶k̶a̶m̶i̶ gwiazdami, dla nas sufit nie ma nic wspólnego z kształtem podłogi.

Nie wiem jak to działa, może jak z chmurami - nie zobaczę takich chmur w Elblągu co w Gdańsku.
My nie zakładamy żadnych modeli, bo byli byśmy obłudnymi trollami.

U nas nie ma liderów, każdy odpowiada i wypowiada się za siebie.

My chcemy poznać prawdę, a nie zakładać kolejne teorie/tezy oparte na tezach i wymysłach.Nie interesuje nas coś czego nie możemy sprawdzić, obojętnie kto/co i jak nam o tym powie.Na obecnym etapie, raczej przyjmujemy, że kształtu ziemi nie znamy.Więc chyba wiele nas różni od "płasko ziemców".Prócz tego jest spora grupa kontrolowanych trolli z kontrolowanej opozycji.
#astronomia #oswiadczeniezdupy #ksztaltziemi #ziemia #fizyka
  • 3
  • Odpowiedz
dla nas sufit nie ma nic wspólnego z kształtem podłogi.


@kubik78: No spoko. Bezpośrednio kształt podłogi też da się badać. Tak zresztą powstały mapy świata... które żeby były spójne, trzeba ułożyć na sferze. Hm.

Obserwowanie gwiazd tylko potrafi szybciej doprowadzić do tych samych wniosków. Dopóki nie zakładasz, że cały świat próbuje Cię celowo oszukać, wszystko prowadzi prostą drogą do jednego rezultatu: żyjesz na kuli.

My nie zakładamy żadnych modeli, bo byli
  • Odpowiedz
Nie wiem jak to działa, może jak z chmurami - nie zobaczę takich chmur w Elblągu co w Gdańsku.


@kubik78: To nie ta sama sytuacja Z Ameryki Południowej i z Australii widać dokładnie te same gwiazdy (których z kolei nie widać z Europy) choć to według płaskoziemców przeciwległe strony dysku.
  • Odpowiedz