Wpis z mikrobloga

Siemaneczko mireczki! Razem z moim kuzynem @daeun oraz naszymi przyjaciółmi wybraliśmy się na krótki, tygodniowy urlopik do Włoch. Aktualnie zwiedzamy Bergamo, jest super pogoda. Wczoraj wieczorem przylecielismy do Włoch, poszliśmy od razu na pizze i wino. Dzisiaj rano dwa crosainty, espresso i w drogę. Możecie polecić jakieś miejsca w okolicy? Może jakiś mireczek chętny na #piwozwykopem Cala podróż zorganizowaliśmy za grosze, mogę o tym opowiedzieć w osobnym poście. A i jakby się ktoś pytal to ja ten mireczek w okularach, a @daeun w czarnych włosach obok mnie ()

#podroze #podrozujzwykopem #wlochy #niebieskiepaski #rozowepaski
chalwaklb - Siemaneczko mireczki! Razem z moim kuzynem @daeun oraz naszymi przyjaciół...

źródło: comment_6yvGIejNCQdYZdYWrbhiAUqnKGwFlmbY.jpg

Pobierz
  • 8
@chalwaklb: 1. Brioche, nie jakieś tam croissanty! (Wybacz, musiałam :p)
2. W tej części Włoch polecam: Verona, Varese (z pięknym wzgórzem Sacro Monte di Varese), Como, Mediolan, Lago Maggiore (miasteczka: Arona, Stresa), Omegna, Orta San Giulio, Domodossola, Turyn.
Byłabym chętna na piwo i mogłabym porobić za przewodnika, bo to akurat moje rejony, ale niestety jestem chora, i muszę siedzieć w chałupie.
Udanego tripu! :)
@chalwaklb: Warto zobaczyć Como u wjechać tam funiculare na górę na Brunate, z drugiej strony jeziora Varenna i statek do Belaggio. Mediolan to na niecały dzień, od katedry przez galerie można przejść się do zamku Sforzow i dalej do parku Sempione. Wieczorem od 19 w dzielnicy Navigli jest aperitivo, płacisz 10 euro za dowolnego drinka i możesz #!$%@? bufet do woli, polecam zwłaszcza knajpie Manhattan.