Wpis z mikrobloga

Przepraszam bardzo, dlaczego moj wpis w ktorym wyjasnilem razem z @Docent_nauk tych wszystkich "przyjacieli" zwierząt został #!$%@? ze stanowiska przez @moderacja ?
Ja rozumiem ze mody prezentuja podobny poziom inteligencji jak ci co teraz grożą kononowi, ale do #!$%@? jaki sens ma ten portal jak zostawiacie jeden wedlug was wlasciwy punkt widzenia a reszte olewacie i albo z automatu jedziecie bez przemyslenia albo usuwacie

Jaki ten swiot jest, jacy ludzie so. Te gimby bez mozgu. Przypominam tylko ze juz zyl czlowiek ktory za zaniedbanie psa karal ludzi smiercia.
Jego imie to Adolf Hitler :)
Pozdrawiam myslacych
#kononowicz
  • 12
  • Odpowiedz
@kilerek3: @kilerek3: A po co zostawiać twoje wpisy jak to najzwyklejszy chłam? xD Jeżeli ty prezentujesz argumenty typu "Jeżeli jesteś "przyjacielem" zwierząt to jesteś jak Adolf Hitler, bo on też karał ludzi za znęcanie się nad zwierzętami!!111 to chyba nikt twoich wypocin nie chce czytać
  • Odpowiedz
@kilerek3: Poza tym oczekujesz od kogoś uszanowanie twojej opinii, a sam stwierdzasz, że inni to nie mają racji tylko ty masz i ich "Wyjaśniłeś"... żenua
  • Odpowiedz
@kilerek3: Coś Ci powiem, nagłaśnianie takich patologicznych zjawisk i masowa dezaprobata to też forma pomocy, bo kształtuje społeczeństwu światopogląd i w jakimś stopniu zapobiega kolejnym takim przypadkom
  • Odpowiedz
@kilerek3: nie widziałem twojego wpisu, ale to co tu napisałeś to idiotyzm
"Zamiast jechac po mnie i po knurze to zaadoptujcie tego psa. Niewazne ile by schronislo dostalo kasy to wciaz schronisko. Z waszej lasy przybedzie mu tylko lepszej karmy."
Tak, zaadoptuję Ci tego psa, żeby się męczył w małym mieszkanku i siedział sam, jak jestem w robocie...
  • Odpowiedz
@marv0oo: ten wpis był tak idiotyczny że szkoda gadać. W skrócie było to coś takiego : ja nigdy bym nie wziął psa że schroniska a więc wy też nie i skazaliscie nera na śmierć w schronisku bo nikt psów że schroniska nigdy nie wzial. A u knura wcale nie miał tak źle jak ma w schronisku. .
Bylo późno i docent go przylajkowal a nawet z tym debilem zamienił słowo. Chyba
  • Odpowiedz