Wpis z mikrobloga

To już chyba największy fanboy, który w dodatku jest ślepy, zauważy, że to gigantyczne ego Snaxa jest największym problemem VP. Niesamowite, że gość przed dwoma dniami mówi tak: LINK, a teraz wyrzucają TOAO i sam zostaje IGL-em.

#csgo
  • 8
  • Odpowiedz
@Finleyek: I jeszcze jedno: TOAO fragował słabo, ale udowodnił, że może spokojnie prowadzić zespół, który zbliżał się do TIER 1. Myślicie, że zapomniał jak się IGL-uje? Ja myślę, że to właśnie Snax callował i nie słuchali Tapczana.
  • Odpowiedz
@jordanos: no elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Perkele93: podzielam zdanie, że snax to "problem" vp, chłopakowi udało się w życiu i zaczął się trochę za dużo bawić (np sprawa z przypalaniem towaru). Byali podobnie lubi się zabawić w klubach, jednak nie ma problemu powiązaniem tego z katowaniem CSa po x godzin (rezultaty tez ma niezłe).
  • Odpowiedz
@Finleyek: a ja w to wątpie. Fakt, snax ma duże ego ale gość ma do tego powody. Mnóstwo graczy na topie ma gigantyczne ego i jakoś wygrywają, ba nawet Snax miał takie same ego albo jeszcze większe 2 lata temu kiedy byli w finale majora. Według mnie nie ma co tutaj szukać w tym przyczyny, bo umówmy się, ale ten gość ma zajebiste możliwości i to była światowa topka. Usuwanie go
  • Odpowiedz