Wpis z mikrobloga

Czasem przeglądam oferty wynajmu mieszkań w mieście #szczecin na #olx lub facebooku ale to co dzisiaj zobaczyłem to złoto xDD

W skrócie:


Ceny mieszkań w Szczecinie to jakiś żart ale czasem to ludzie przechodzą już samych siebie.

#januszebiznesu #cebuladeals #mojewymarzonemieszkanie #januszewnetrz #extremehomemakeover #domniedopoznania #lazienkazpomyslem ##!$%@? #kawalerka #deweloperka #nieruchomosci #apartamentyboners #mieszkanie #mieszkania #mieszkaniadowynajecia #mieszkajzwykopem #heheszki #bogactwo
SaiGasai - Czasem przeglądam oferty wynajmu mieszkań w mieście #szczecin na #olx lub ...

źródło: comment_mqN8yTfL7N145w59zicqLEC4nUEwHYwU.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 5
@SaiGasai nie wiem skad wziąłeś tę ofertę. często przeglądam oferty wynajmu w Szczecinie i nigdy takiego gówna w takiej cenie nie widziałam XD
  • Odpowiedz
@SaiGasai chociaż nie ma odstepnego. W moim mieście trzeba zapłacić kilka tysięcy za samą możliwość wprowadzenia się. Widziałam już ogłoszenia gdzie odstepne wynosiło 5-10k. Oczywiście jest bezzwrotne. Poza tym dochodzi też kaucja - kolejne kilka K.
  • Odpowiedz
@SaiGasai Jest też opcja dla lubiących sikać pod prysznicem - amoniak działa lepiej jak łopatka do tłuszczu, zaoszczędzą na plynie do naczyń ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ruszcz: Hmm właśnie zauważyłem że te poduszki zasłaniają rury od grzejnika które wychodzą ze środka ściany xDD Taki kamuflaż ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@delfintomalpka: Też o tym myślałem że taniej wyjdzie wziąć kredyt - tylko trzeba mieć zdolność. Swoją drogą chwalisz się a masz prysznic w kuchni? Albo płytę indykcyjną w łazience? Jak nie słaby standard :D
  • Odpowiedz
@SaiGasai: ja mam kabine prysznicowa w kuchni i wygląda to normalnie z tym, ze mja kuchnia jest dwa arzy wieksza i mam normalny pryznic z pełnowymiarowym brodzikiem, a wszystko oddzielone szybą. Dla singla spoko, a kibelek i umywalka oddzielnie. No i ja płace 1100 w warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jeszcze trochę a wynajem mieszkania/kawalerki w Polsce będzie droższy niż na zachodzie. Już mało brakuje...


@NamietnyDzwigowy: kupować nieruchomości i wynajmować a nie jęczeć na Wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) kredyty hipoteczne każdemu rozdają
  • Odpowiedz