Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #madka #neuropa

Polskich rodzic: "Mam dziecko, więc jestem absolutnym ekspertem w dziedzinie rozwoju dzieci, ludzkiej seksualności i ekspertem z zakresu nauk społecznych."

Polski rodzic także: "Zarabiam 2000, więc zrobię sobie kolejne dziecko, jakoś to będzie hehe"

Dziecko: "potrzebuje aparatu ortodontycznego"

Polski rodzic:
Pobierz mistellaire - #bekazpodludzi #madka #neuropa 

Polskich rodzic: "Mam dziecko, więc je...
źródło: comment_hVmoZrKJjKPO61MJ2p3DcYDy4neLJu2e.jpg
  • 21
@mistellaire: boże, tak bardzo moje życie. Teraz na studiach leczę sobie wszystkie zęby, usuwam ósemki chirurgicznie, żeby przygotować się pod aparat za który pewnie też sam zapłacę xD Oprócz tego co miesiąc pokój, telefon, dojazdy i muszę oszczędzać na jedzeniu, a później matka się oburza, że schudłem 5kg i mam iść z tym do lekarza xD
Oczywiście nie mam wsparcia finansowego z domu.
@mistellaire: nie uogólniaj, nie każdy polski rodzić to debil. Gimbaza to czyta i potem ma zakodowane, że "polski" znaczy głupi. Jestem polskim rodzicem ale nie uważam się za alfę i omegę w wychowaniu, a na moje dzieci mnie stać.
Co do jedzenia, chyba parówki i tosty xD


@Aroneu: Głodny nie chodziłeś więc o co ci chodzi hur dur marcepany najlepiej byś tylko jadł za naszych czasów to się jadło mech i człowiek był zadowolony, i wdzięczny rodzicom, że cokolwiek było, a temu parówki nie pasują ( ͡° ͜ʖ ͡°)