Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki, mieliście może kiedyś taką sytuację że rozmawiacie z dziewczyną poznaną w internecie kilka miesięcy lub tygodni i potem się spotykacie? Jak wam to poszło ? Warto się tak przywiązywać do osoby której nie widziałem na oczy ? Czesto kończę takie relacje zanim cos się wydarzy bo obawiam się ze dziewczyny okażą się zupełnie inne w rzeczywistości i niepotrzebnie zmarnuje czas i się zaangażuje. Z drugiej strony samotność popycha do rozmów z takimi (wszyscy wiemy jak wyglada dzisiaj rynek singli, niemożliwie trudno znaleźć normalną dziewczynę która nie jest zajęta/dzieciata) czy miał ktoś doświadczenia z takimi długodystansowymi i długo-trwającymi rozmowami które potem przerodziły się w cos większego czy raczej to nie wychodzi ? Dla mnie jest to nowość i może pcham się w to niepotrzebnie

#feels #tinder #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania jak przez pół roku gadasz z dziewczyna, z ktora myślisz o romantycznych uczuciach - to pół rokuto za długo by dopiero sie spotkac, bo to się najpewniej rozejdzie po bokach - ale jeżeli myślisz o nij tylko jako o znajomej to spoko.
@AnonimoweMirkoWyznania: panie miałem tego sporo no cóż , większość przypadków koszyka kończyła się po 3spotkaniach, raz było więcej na wylądowaliśmy w łóżku ale jakoś nie długi to trwało, wiele dziewczyn neta ma wiele ukrytych problemów kompleksów, często za nimi ciągną się jakieś związki gdzie ona ci potem płacze.w rękaw na tym trzecim spotkaniu właśnie a do ciebie do cięta że szkoda czasu. Relacje takie zabiajja jakaś pustkę w.srodku ale.nie na stałe