Wpis z mikrobloga

No i w końcu jest. Dodam że to druga paczka, bo pierwsza oczywiście zgubiła się na poczcie :/ #zdelegalizowacpocztepolska

I tu pojawia się pytanko do bardziej wtajemniczonych Mirków, polecicie narzędzie do zmiany paska w zegarku, nie uśmiecha mi się latać do zegarmistrza co jakiś czas? Brać pierwsze lepsze(np. to) czy jest to jakaś większa filozofia?

#watchboners #zegarkiboners #zegarki
Rabzx - No i w końcu jest. Dodam że to druga paczka, bo pierwsza oczywiście zgubiła s...

źródło: comment_iNBghkLBnMDJOqK3ov2G8A3Wc6UkGD3Q.jpg

Pobierz
  • 17
@Rabzx: do jednorazowej zabawy możesz poszukać potrzebnego narzędzia w przyborniku do paznokci ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na dłuższą metę polecam jednak tamto ustrojstwo, dostałam kiedyś najzwyklejsze w gratisie od Pana Chińczyka i służy do dziś ;)
@m_bielawski: Dzięki za podpowiedź, fajny pomysł :)
@icqFDR: Raczej nie będę się bawić w przemysłowe zmienianie pasków, pewnie raz na wielkie święto, więc raczej zostanę przy czymś tanim :) Dzięki za odpowiedź!
@Rabzx: tylko dodam że to narzędzie do zdejmowania paska (teleskopów) jest przydatne (sam używam) ale możesz obejść się bez niego również. Wystarczy cienki nożyk. Czasem mam wrażenie, że takim nozykiem jest nawet łatwiej niż z tym narzędziem. Spróbuj, sam się przekonasz. Czy używając tego narzędzia czy też nożyka i tak musisz być uważny żeby nie porysowac koperty zegarka (bransolety).