Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NooB1980: jest na bombie, to wszystko działa. Ale sam wie że mógłby na węglach uzyskać dużo więcej i sam o tym mówi i żałuję :)

To niezła sylwetka kobieca, zazdrościsz mi talii? No cóż, to niestety genetyka tego nie dasz rady uzyskać swoim dodzo które niestety nasiliło tylko objawy choroby psychicznej która posiadałes.
@Estetykatopodstawa: akurat Piotrowicz to beznadziejny przykład i guru, bo sam zbudował masę na bombie i węglach, potem zwęszył biznes na diecie optymalnej a i tak #!$%@?ł kocopoły i wciskał kit.
Wszystkie moje treningi są robione na tłuszczowce, wiec nie prawda ze nie da się zbudować mięśni. Możliwe ze na hc efekty były by lepsze, ale dla mnie znacznie mniej przyjemniejsze. Z reszta w dodzo spożywa się nawet do 150g wegli, wiec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NooB1980: @pixtri: Podaj dane ze tak było, bo z tego co wiem sam mówi że przeszedł na dodzo tylko po to by utrzymać formę i załapać trochę jakości.
Te +13kg to mógł byc efekt tego że znów wszedł na bombę.
Swoją drogą polecam zobaczyć jak wygląda obecnie na Twoim dodzo, to idealnie pokazuje jak kluczową rolę odgrywają po prostu sterydy.
Tak, jest jakieś 50% mniejszy więc jeśli bym chciał się
użytkownicy #dodzo są uznawani


@Estetykatopodstawa: #dodzo jest dla #elity a nie #!$%@?. Przekaz ma byc taki jaki jest, poniewaz ma przesiac ziarno od plew. Tak jak lek. mef. Jan Kwasniewski pisal o bogach, kosmitach, egipice, maszynach jadrowych itp. Tak jak i u mnie, tak i u JK liczy sie tresc a nie forma.¯\_(ツ)_/¯

Tak wychowuje sie nadludzi. ;)/Zgodnie z naukami Konecznego, Kosseckiego.

Nie oczekuje od #podludzie #azjatow zrozumienia, poniewaz to nieosiagalne
@Estetykatopodstawa: Ja nic nie misze, ja moge tylko chcicec. Ale moge znalezc za 1000 zaklad? :)

Nawet Piotrkowicz w wywiadach mówi że dieta węglowodanową jest dużo lepsza jeśli chodzi o budowę masy mięśniowej. A Ty tu piszesz o jakiś +13kg xD.


udowodnij to

@Estetykatopodstawa: A teraz

Bo wiesz, jeśli kolejny raz wyjdzie, że kłamiesz to już kompletnie stracisz wiarygodność w oczach ludzi.


@Estetykatopodstawa::D