Wpis z mikrobloga

Witam, takie #kiciochpyta odnośnie #praca #pracbaza
Otóż ostatnio zakończyłem dość ciekawy projekt z użyciem robota przemysłowego (projektant mechanik #solidworks here) którym pracodawca pochwalił się wrzucając fajny filmik na firmowe FB.
Jako że rozglądam się za pracą w innym mieście to zastanawiam się czy mogę dodać sobie do #cv w sekcji osiągnięcia opisu tego projektu wraz z linkiem do wpisu na FB pracodawcy?
Będę wdzięczny za info
  • 2
@Rist0: możesz, już wklejając filmik na FB pracodawca uznał, że filmik nie zawiera żadnej wrażliwej informacji i można udostępniać go publicznie. Oczywiście bądź szczery na rozmowach, jeżeli faktycznie robiłeś wszystko od a do z w tym projekcie to brawo, a jak nie, to lepiej sprostować, że np. designem elektryki zajął się ktoś inny.
"możesz, już wklejając filmik na FB pracodawca uznał, że filmik nie zawiera żadnej wrażliwej informacji i można udostępniać go publicznie"

O to mi właśnie chodziło :)

"Oczywiście bądź szczery na rozmowach, jeżeli faktycznie robiłeś wszystko od a do z w tym projekcie to brawo, a jak nie, to lepiej sprostować, że np. designem elektryki zajął się ktoś inny."

Się rozumie. Opiszę dokładnie czym się zajmowałem ;) (prowadzenie projektu mechanicznego i nadzór nad