Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Pozdrawiam szefostwo śledzące tag #paniekierowniku oraz #maniakmebli Nakreciłem dziś odpowiedź na pytanie czym różnią się fotele gamingowe od biurowych i co jest dla nas zdrowsze. Film jutro na kanale https://YouTube.com/c/paniekierowniku

Tym razem miałem dobry mikrofon choć sceneria troszkę czasem zakłócała. Nagranie powstalo u jednego z zaprzyjaźnionych salonów mebli high end. Po szybkim przejrzeniu dźwięku widzę że będzie lepiej niż ostatnim razem. Na przyszłość jednakże najprawdopodobniej nabędę bezprzewodowy mikrofon lavalier aby było studyjnie w przyszłych odcinkach.

#wnetrza #meble #zdrowie #ergonomia trochę też #pokazmorde
silentpl - Pozdrawiam szefostwo śledzące tag #paniekierowniku oraz #maniakmebli Nakre...

źródło: comment_XYt0LRSutf3YI7hMN3oXrqquYDBIEx3j.jpg

Pobierz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hakeryk2: tak się składa że jestę ergonomistą ( ͡º ͜ʖ͡º) więc się mogę wypowiedzieć i doradzić. Zajmuje się tematem 11 lat i część z tego spędziłem na szkoleniu pracowników firm które wydały grubą forsę na w pełni regulowany sprzęt. W przeciwnym razie powstawałoby więcej artykułów na Time.com takich jak "i hate my Aeron". Zapraszam na film jutro. Będzie conieco o tym jak używać fotela aby nie