Wpis z mikrobloga

@Zagmadfany2: Nie no jak obie strony się zgadzają to niech nawet na siebie srają, tylko ciekawe jak to wygląda przy takim knurze co leje i rzyga po siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2 ja oglądam od czasu jak byli w miarę trzeźwi i wyłapałem z 4 nie więcej niż 5 ale to takie dla beki ten grubas się zgrywa chciał się popisać wątpię że robią jakieś BDSM ten grubas jest tak gruby sadło mu wisi aż po #!$%@? i pewno rzado ja rucha ... a jutro będą mieli moralniaka i pluli sobie w brodę .. laska brała dilido do mordy które MINOKO wkładał najprawdopodobniej
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2 tego idiotę podkręcają namawiają on nie myśli i się słucha a ludzie później z niego bekę mają .. czaisz temat laska śpi z facetem a ten wbija na go do nich i chciał z nią coś robić ... Przecież gdyby ona się obudzila i to zobaczyla wątpię że chciała by co kolwiek z nim robić obudziła by z krzykiem tego grubasa .. a ten ulaniec 200kg jak by na niego się
  • Odpowiedz
@Zagmadfany2 gdyby był inteligenty to by nawet nie myślał żeby coś takiego zrobić a on się jeszcze zastanawia i porad oczekuję ( ͡º ͜ʖ͡º) a oni z niego bekę robią i go manipulują jak dziecko a jak coś zrobi to się śmieją że taki głupi
  • Odpowiedz