Wpis z mikrobloga

Natrafiłem w sieci na artykuł o tym, że Ukrainki są coraz częściej kandydatkami na żony Polaków. Oczywiście oprócz tego #!$%@?, pojawiły się pytania "HURRR DURR DLACZEGOSZ TAG JEZD HURR DURR ZDRADA SZURR"
Ludzie się dziwią dlaczego Polacy wolą Ukrainki?
Odpowiem wam prosto:

Babom się w dupach poprzewracało.

Kiedyś wystarczyło, że zabrałeś taką na spacer, pomydliłeś oczka jaka to ładna i mądra, nie byłeś chamem, po prostu byłeś z nią blisko i robiliście coś razem. Kokieteria poprzeplatana z inteligentną rozmową i kino potrafiło otworzyć dostęp nie tylko do dupy obiektu wzdychań, ale mogło także sprawić że loszka się w tobie zabuja na amen.
Teraz?
Teraz facet ma być na każde zawołanie lochy, ma być sługą. Relacja:
facet>dżentelmen zapewniający wsparcie i wykazujący inicjatywę
dziewczyna>wykazująca wsparcie i inicjatywę
została #!$%@? w proch.

Teraz jest relacja
facet>sługa
kobieta>obiekt wzdychań który ma tylko pachnieć i leżeć.

Pomijam już fakt, że role społeczne się zmieniły, skupiam się na samych sprawach związkowych.
Zaledwie dekadę temu krążenie paru betaorbiterów w okolicach jednej laski czerpiącej z tego korzyści w sposób chamski-typu chodzenie na ich rachunek do restauracji, kina, na imprezę, posiadanie darmowego szofera było nie do pomyślenia. Spoglądano na to jako na formę może nie zdrady, ale informację o samej lasce jako typowej, wymagającej atencji i niestałej jak chorągiew na wietrze.
Dziś jest to norma, że paru ugania się za jedną i nie dość że w sposób chamski prześcigają się ze sobą to jeszcze loszka bawi się ich uczuciami.

Warto też wspomnieć o samych wymaganiach Polek. Każda jedna powie ci, że wygląd nie jest ważny, ale do faceta poniżej 8/10 nawet nie podejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każda jedna powie ci, że dla niej hajs się nie liczy, ale jak zobaczy ziomka z grubym portfelem, który nie ma nic przeciwko #!$%@? w sklepie tysiaka na jakieś fatałaszki które założone zostaną przez nią tylko raz(wliczając przymierzalnię), to zostawia ślady na podłodze jak ślimak.
No i wielkim faux pas nie byłoby wspomnieć niezrozumiałej fascynacji seksualnej Polek do mężczyzn innej karnacji, którzy sami przyznają że Polki oddają im się na poziomie trudności jaki jest potrzebny do otrzymania chwilówki XD

Facet ma być idealnym rycerzem na białym koniu, który ma spełnić każdą zachciankę, być ładny jak Bradd Pitt i kasiasty, a najlepiej niemożebnie durny, by kupił każdą bajkę jaką mu loszka wciśnie.

Podsumowywując, wydajesz masę pieniędzy na kobietę, nie mając nawet pewności czy w ostatniej chwili nie odwali ci jakiegoś numeru i powie że w sumie to fajnie było, ale jesteś brzydki i elo spadaj, albo nie okaże się głupią karyną.
Wydajesz tyle kasy, że równie dobrze mógłbyś pojechać do krajów 3-go świata, kupić sobie ładną niewolnicę i legalnie uiszczając wszystkie opłaty, zabrać ją do Polski jako wolnego człowieka oraz ożenić się z nią i ta operacja byłaby i tak pewniejsza niż podbijanie do lochy z wymaganiami z kosmosu.

A Ukrainki? Pomijając fakt że są proste, więc nawet zwykły piwniczak może poderwać cokolwiek mając charyzmę na poziomie żółwia, poruchać i poczuć się macho, to jeszcze te porządniej wychowane nie pójdą nawet z Tobą na kawę, jak mają chłopaka(serio miałem taką sytuację, że Ukrainka nawet na kawę nie pójdzie sama bo ma już kogoś i to według niej że pije z kimkolwiek innym cokolwiek sam na sam to oznacza dla niej zdradę xD) i praktycznie srają ze szczęścia, jak jej podarujesz srebrny pierścionek za 6 dych, o czymkolwiek ze złota nie wspominając.
Większość nawet jak pochodzi z miasta, to jednak z pipidówy-im bardziej na wschód tym większej, zatem każda rzecz która dla Polki byłaby praktycznie trywialną oczywistością, dla nich jest wielkim ewenementem i plusujesz u nich strasznie łatwo.
I u Ukrainek łatwiej znaleźć te porządne. Nie wspominając, że wyuczone posłuszeństwa wobec męża, bo widziały co ich tatulo robił matuli gdy śmiała go nie posłuchać. #heheszki #takaprawda #pasta
EAGLEGBE - Natrafiłem w sieci na artykuł o tym, że Ukrainki są coraz częściej kandyda...

źródło: comment_a1gHpzYR19Q2pBV1UwCYMU3jh5YxUWwF.jpg

Pobierz
  • 16
@EAGLEGBE stary, ale zdajesz sobie sprawę z tego że ukrainki choć ładne i tradycyjnym podejściem do modelu rodziny lecą na hajs jeszcze bardziej niż polki? Nasze czesto idą w ksieżniczkowanie, wymagania z kosmosu i skakanie po zagranicznych bolcach, wschód jest mocno nastawiony na hajs i status społeczny. Ukrainka bedzie w dupie miała że jesteś niski, gruby i łysy, będzie się śmiać z najgorszych sucharów, będzie zawsze miła i gdy zaczniesz opowiadać o
@EAGLEGBE: to jest wszystko od pajacowania. Baba jedna z drugą wrzuci zdjęcia brochy, dupe wypnie, cycki pokaze i zaraz zbierze się armia spermiarzy, którzy jej bąką z dupy będą vaporyzować. Bardzo niski poziom intelektualny ogółu społeczeństwa, rodzina która niczego nie uczy, wszyscy przyzwyczajeni że dziecko wysyla się do kościoła i szkoly , a z domu to ni #!$%@?, bardzo rzadko kiedy coś się wyciąga z domu, podatność na erotykę, i alkoholizm,
Zaledwie dekadę temu krążenie paru betaorbiterów w okolicach jednej laski czerpiącej z tego korzyści w sposób chamski-typu chodzenie na ich rachunek do restauracji, kina, na imprezę, posiadanie darmowego szofera było nie do pomyślenia. Spoglądano na to jako na formę może nie zdrady, ale informację o samej lasce jako typowej, wymagającej atencji i niestałej jak chorągiew na wietrze.


To tylko świadczy o facetach. Ja za żadną tak nie biegałem i żaden z moich
@izabello: sorka, oznaczyłem wszystkich, to co napisałaś to zgadzam się w tym w 100%, ja dawno zacząłem wyznawać zasadę charakter > wygląd, niepotrzebna mi instagramowa modelka, znam pare takich i są tylko i wyłącznie pustymi lalami
@EAGLEGBE: Gdybyście połowę czasu, który teraz marnujecie na szukanie wymówek czemu nikt was nie chce przeznaczyli na coś pożytecznego to myślę, że lepiej by się wam to życie układało ( ͡° ͜ʖ ͡°)