Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #ator #wideoprezentacje #pracowniktvn #bekazpodludzi #prawackalogika ##!$%@?

23:44

są dowody że rozmawianie przez telefon komórkowy szkodzi

Mi się to nie podoba że tak jak na paczkach fajek mamy ostrzeżenie że fajki szkodzą zdrowiu, tak nie mamy ostrzeżenia na opakowaniach telefonów komórkowych że korzystanie z telefonu komórkowego w czasie dnia może ci zaszkodzić


A jak w nocy, to mogę, Atorku?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgaduję że jakichś badań, źródeł na to brak oczywiście? XDDDDDD

Ja myślałem że szuria "hurr durr telefuny komurkoffe zabijajom szare komurki f musku" to się skończyła w erze lat 90-ych, ewentualnie ostatnie egzemplarze padały w roku 2008-ym, a tu proszę, taka niespodzianka.

W tym samym vlogu ocenił teorię spiskową o tym, że kosmici dali człowiekowi wiedzę o cywilizacji jako "realistyczną".
Naprawdę ktoś potrzebuje jeszcze jakiegokolwiek argumentu o tym, z jakim foliarzem ma się do czynienia?
(anyway jak bardzo trzeba wątpić w potencjał rasy ludzkiej, mając szklane ekraniki na których tworzymy różne wizje poprzez głaskanie palcami, a nie wierząc że człowiek był w stanie postawić kupkę kamieni na cześć zmarłego króla)
  • 4
@WodzNaczelny: ale faktycznie długie korzystanie z telefonu szkodzi w tym sensie, że od długiego trzymania telefonu przy głowie nagrzewa ci się ucho i okolice stąd zaleca się korzystanie ze słuchawek przy bardzo długich rozmowach