Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Mam bardzo nietypowe pytanie. Znacie może jakieś niedrogie urządzenie śledzące GPS które można włożyć do auta które będzie wskazywać całkiem dokładnie pozycję i bateria trzyma dłużej niż jeden dzień ponieważ boję się o kradzież mojego auta?
Pytanie wynika z tego, że miałem dzisiaj bardzo dziwną sytuacje w aucie. Mianowicie po tym jak wsiadłem do auta i chcąc włączyć światła zauważyłem, że panel od przełączania świateł jest wsunięty do środka o jakieś 5cm w kieszeni w której się znajduje. Żeby go wysunąć w poprawną pozycję musiałem zdjąć pokrywę bezpieczników żeby od środka wypchnąć
z powrotem panel na właściwą pozycję. Po tym próbowałem wsunąć jeszcze raz do środka ten panel aby sprawdzić czy mógł samoistnie się tak wsunąć (przez najechanie na garba albo coś takiego) i nie ma takiej opcji. A autem jeździłem dzień wcześniej i gasząc światła takiego wsunięcia panelu nie widziałem
Dlatego też boję się, że w nocy ktoś mógł grzebać w samochodzie, ze środka nic nie zginęło aczkolwiek niepewność pozostaje i chciałem chociaż prowizorycznie zabezpieczyć auto przed kradzieżą.
Dorzucam zdjęcie panelu świateł.

#motoryzacja #gps #szpiegostwo #kradziez #elektronika
DonWawrzek - Cześć Mirki,
Mam bardzo nietypowe pytanie. Znacie może jakieś niedrogie...

źródło: comment_EemRRAN661qKmfaI8rnE18ToQRKmCwnE.jpg

Pobierz
  • 11
@DonWawrzek: byle miał gps i jakiś podstawowy pakiet internetu. Jak połączysz się nim z kontem google to później sobie możesz śledzić pozycję z komputera czy innego telefonu.
#!$%@?łeś w to kolanem przez przypadek i pewnie dlatego się wsunęło


@cymrev, @DonWawrzek: Dokładnie to, kiedyś tak wepchnąłem sobie pokrętło od regulacji temperatury nawiewu w środek deski rozdzielczej. Chwilę z tym jeździłem, aż przypomniałem sobie, że przecież schowek spod radia można bardzo łatwo wyjąć i bez problemu sobie to z powrotem ustawię na swoim miejscu.
@DonWawrzek to i jeszcze ja będę kolejna osoba która potwierdzi - sam sobie to wcisnales do środka. Sam miałem identyczny przypadek z identycznym pokrętłem :d. Tylko w moim wypadku jeździłem tak z rok, nie chciało mi się tego wybebeszac w celu naprawy