Wpis z mikrobloga

panowie co się dzieje czemu nikogo nie ma w DZ?
mam 17 lvl od 3 dni biegam po dz wschód i południe, totalnie zero duszy, wszystkie zrzuty zgraniam ja bo nikogo nie ma, farmię sam całą mapę, czsami jakiś jeden gościu samotny się napatoczy. Czy to przez mój lvl 17 w sensie, że każdy biega po DZ tylko na najwyższych poziomach przez co nie spotykamy się na serwerze. Myślałem, że na każdym poziomie kogoś można spotakć a tu nikogo, aż się nei chce farmić bez możliwości zabicia przypadkowych gości od niechcenia. A może już opadł szał na tą grę i każdy sprzedaje już jak pierwszą cześć?
Mnie boli fakt, że podzielili te DZ wcześniej jak był jeden duży to można było śledzić aktywności a teraz nie widać ile ludzi w jakim DZ biega!
#thedivision2 #thedivision #ps4
  • 9
  • Odpowiedz
@chim3ra: co rozumiesz bez normalizacji? można wybrać wchodzą na DZ czy mają być wyrównane damage i armor lub nie czyli parametry takie jakie każdy ma na sobie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaolin28: w 2 z 3 DZ masz normalizacje - nie ważne jaki masz poziom to przedmioty i jego charakterystyka zostaną podkręcone na max dla danego typu. W 1 z 3 DZ nie ma tego i to co masz ubrane aktualnie z tym wchodzisz do strefy, więc taki 30 lvl nie ma szans vs gość z 450 GS.
  • Odpowiedz
@Kaolin28: wydaje mi się, że w każdym :) strefy mniejsze i ilość graczy mniejsza więc wychodzi podobnie. 12 graczy w każdej ze stref.
Byłem łącznie z 30 minut, jestem na wt1 gs 301 mam a w okupowanej generalnie mnie Black Tusk gnoił, a gracza spotkałem tylko jednego który też mnie odstrzelił. Trzeba odwalić kopalnianą szychtę robiąc misje aby dotrzeć do WT5 i wtedy można się tam pobawić - w DZ
  • Odpowiedz