Wpis z mikrobloga

9/10 #100oldgamechallange

Dzisiaj wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W gorące i tak nie polecę ale lubie ten challange bo jest taki spokojny i ja sobie przypomnę kilka fajowych gierek ʕʔ

UWAGA DZISIAJ MEGA GRA
Airline Tycoon

Niemiecka gra z humorem, tak bym to nazwał bo chyba każdy lubi żarty w stylu wysadzenia biura rywala czy dosypanie mu do kawy środka przeczyszczającego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydano ją w sierpniu 1998 roku a uważam że do dzisiaj ta gra się nie zestarzała( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uwaga wcielamy się w właściciela linii lotniczych i musimy rozwijać siatkę połączeń. Nie jest to typowy tycoon ale jeżeli chodzi o grywalność to 10/10.

Niestety mam problem z odpaleniem tego tytułu na Windows 10, czy ktoś może rozwiązał już ten problem i się podzieli

Tak wiem gra jest na steam ale nawet ta wersja u mnie nie działała.
Nie pamiętam czy wersja Deluxe jest po polsku z dubbingiem bo on tu robi robotę( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 8.0
Gry-online: 8.5

#grykrxa #gry #staregry #retrogaming
Pobierz Krx_S - 9/10 #100oldgamechallange

Dzisiaj wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W gorące i tak ni...
źródło: comment_Yto5jl9QLqhhR2s7HEBCWDgUxlYGasM9.jpg
  • 27
@Krx_S: Niemiecka? Myślałem, że JoWood był Austriacki.

Gra w każdym razie była świetna, a to pomimo sporej prostoty rozgrywki. Grafika do dzisiaj cieszy oko, a reszta gry też zestarzała się całkiem przyjemnie. Polecam powspominać bo wciąż się dobrze broni. ;]
@Krx_S: Największym moim rozczarowaniem było odkrycie, że polski dubbing w AT i AT: Deluxe całkowicie się różnią na niekorzyść Deluxe. Brzmi jakby robili go na #!$%@?. Brak płynnych przejść pomiędzy wypowiedziami postaci - często pomiędzy jedną, a drugą częścią monologu jest jakieś 5 sekund przerwy, jakaś dziwna intonacja. Inni ludzie podkładający głosy, nawet w PetrolAir nie usłyszy się "Slamalejkum".
@Krx_S: W czasech piratów kupiłem orgyginalną bratu pod choinkę. Wtedy w czasopismach z grami były takie tabelki-cenniki jak excel na całą stronę. Zadzwoniłem i zamówiłem. Przysłali, mega gra.