Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubishi Pajero zagoscilo wlasnie BMW. Mimo, ze Patrol jest swietny i w miare szybki (V8 5.7L, okolo 6 sekund do 100km/h) to chcialem cos szybszego, nizszego i z twardszym zawieszeniem. Pajero to glownie na pustynie, z jego V6 3.6L i blokadami obu dyfow jest niezniszczalny.
Nowa zabawka to BMW X6 M, czyli "suvowy" odpowiednik BMW M6. Silnik to V8 4.4L Twin Turbo. W trybie "M" osiagam 100km/h w 4 sekundy i jest to calkiem zadowalajacy wynik. Dzieki podwojnej turbinie auto nie ma laga, od pierwszego wcisnienia gazu pruje jak rakieta. W kolejce czeka jeszcze Cadillac CTS-V 6.2l Supercharged 720 koni, ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo BMW w zupelnosci wydaje sie mi wystarczac, przynajmniej na razie :)
(W komentarzach wiecej zdjec)
#carboners #samochody #motoryzacja #chwalesie #bmw #bmwboners #mitsubishi #nissan
blinxdxb - Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubi...

źródło: comment_O8aWyMeekg99JGQOSeYQS01fp4OWrGrf.jpg

Pobierz
  • 191
@blinxdxb: Na #!$%@? ci najgorszy sportowy suv? Serio kupiłeś wóz do sportowej jazdy który jest suvem :o Zachowałbyś RiGCz i kupiłe porsche cayenne a nie to gówno. Ciekawe co cię tak odstraszyło od sedanów? Komfort jazdy bo brzuszek się nie mieści ;)

...żeby jeszcze było ładne.
@cwlmod: sa po prostu za male, niewygodnie sie wsiada, szczegolnie do sportowych coupe, ja lubie wiecej miejsca i lubie pozycje za kierownica. Jestem wysoki takze lepiej mi w suvie czy terencowke. Porsche mi sie nie podoba, w przeciwienstwie do X6 M. Zdajesz sobie sprawe, ze na swiecie sa rozne gusta?
Pamietaj, ze ta XMka ma EDC oprocz innych systemow, wiec klei sie do drogi jak resorak, nie wazne czy zakret czy
@blinxdxb: mój klient kładł asfalt w ZEA, każdy pracownik dostał nowe auta jako firmowe od głównego wykonawcy żeby mogli się bez problemu przemieszczać, jesteś w stanie powiedzieć czy to była prawda bądź prawdopodobne?
@Sm3rf1k: Klient skad jest? Bo od wielu lat infrastrukture robia Chinczycy. Malo prawdopodobne, ze dostali auta na stale, bardziej realne jest, ze dostali na czas pobytu/pracy. Tutaj jest taka kultura, ze pracodawca zapewnia auto, placi za benzyne itp - przynajmniej dla bialych kolnierzykow. Mozesz tez miec swoje auto i dostawac tzw "allowance" za uzywanie go do pracy. Czyli np mozesz splacac raty za ta kase.
@PeterFile: Na Patrolu tak, Pajero i BMW nie. Staram sie nie jezdzisz podczas burz piaskowych. ale kilka razy nie mialem wyboru i nic sie nie stalo. Wiekszym zagrozeniem sa myjkowi na parkingac, ktorzy umyja Ci auto brudna szmata cala w piachu. Jest to tu bardzo popularne, sam kiedys musialem auto po tym do polerki oddawac. Teraz tylko bezdotykowe mycie.

@dolOfWK6KN: Z tych 3 BMW na pewno na pustynie sie nie
blinxdxb - @PeterFile: Na Patrolu tak, Pajero i BMW nie. Staram sie nie jezdzisz podc...

źródło: comment_PF6ioFCPkaJQAUAJILbdfeAaAvW7uKSD.jpg

Pobierz