Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubishi Pajero zagoscilo wlasnie BMW. Mimo, ze Patrol jest swietny i w miare szybki (V8 5.7L, okolo 6 sekund do 100km/h) to chcialem cos szybszego, nizszego i z twardszym zawieszeniem. Pajero to glownie na pustynie, z jego V6 3.6L i blokadami obu dyfow jest niezniszczalny.
Nowa zabawka to BMW X6 M, czyli "suvowy" odpowiednik BMW M6. Silnik to V8 4.4L Twin Turbo. W trybie "M" osiagam 100km/h w 4 sekundy i jest to calkiem zadowalajacy wynik. Dzieki podwojnej turbinie auto nie ma laga, od pierwszego wcisnienia gazu pruje jak rakieta. W kolejce czeka jeszcze Cadillac CTS-V 6.2l Supercharged 720 koni, ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo BMW w zupelnosci wydaje sie mi wystarczac, przynajmniej na razie :)
(W komentarzach wiecej zdjec)
#carboners #samochody #motoryzacja #chwalesie #bmw #bmwboners #mitsubishi #nissan
blinxdxb - Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubi...

źródło: comment_O8aWyMeekg99JGQOSeYQS01fp4OWrGrf.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@krabar: mam od wielu lat kochającą żonę i ustatkowane życie i dobra karierę a Ty co masz? Poza tym, że artykułujesz jak jakiś niedorozwiniety?

@Doko: tak, sporo jest w AD i północnych Emiratach, wiadomo, że E11, E44, E311 I E611 radary co chwilę, ale jak pojedziesz na hatta Oman czy Dubai al ain to jak się kończy cywilizacja radarów jest bardzo mało i rzadko rozstawione. Przydaje się też wykrywacz radarów,
  • Odpowiedz
@blinxdxb z przodu ładne z tyłu szkarada... Kto wpadł na pomysł suva w którym nie ma miejsca z tyłu na osobę 180cm bo już głową stuka w podsufitkę ... A X6 albo mercedesy GLC coupe wyglądają dla mnie jak stara Warszawa. Auto fajne ale kompletnie bez sensu imho
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CrashBack: ale wiesz, że to nie Europa i spalanie nikogo nie interesuje? Benzyna kosztuje coś koło 2pln za litr.

@Doko: to się zmieniło. Jest jeszcze fajna droga na środku pustyni w Abu Dhabi, nie sądzę, żeby tam były radary nawet dzisiaj. Jeśli nie byłes to wygoogluj rainbow sheikh museum. Gość ma niesamowite auta, top Gear był z 20 lat temu u niego kręcony. Świetna pusta droga z na mapach zobaczysz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KosmicznyKot: ale tego auta nie kupujesz, żeby ktoś siedział z tyłu. W moim modelu są tylko dwa miejsca. Jak chcesz, żeby ktoś się mieścił z tyłu to bierzesz X5M. To jest auto dla mnie, a nie dla kogoś siedzącego z tyłu. Jak już pisałem wcześniej mam 7 osobowe Pajero i 8 osobowego Patrola jeśli potrzeba więcej ludzi załadować
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Kolejny się nachapał na krwawicy innych, jeszcze z 10 samochodów kup, gdy dzieci nie mają jeść!!! Żartuję, świetna furka trochę zazdro choć na swoją bawarkę nie narzekam, gratuluję i życzę dalszych sukcesów, zawsze fajnie popatrzeć, że ludziom się dobrze wiedzie! :)
  • Odpowiedz
@blinxdxb: ja #!$%@? ale masz tutaj doradców motoryzacyjnych. Sami znawcy jedynej prawilnej mozliwosci czyli tego co im się podoba i żaden argument ich nie przekona do czegoś innego.
  • Odpowiedz
@blinxdxb i fajnie miras, gratulacje
Miło się czyta wpisy, że ktoś coś osiągnął i nie są one fejkiem
zazdroszczę bo sam szukam byle jakiej roboty by móc się wyprowadzić z toksycznego środowiska i zacząć stawać na nogi i wychodzić z deprechy

Powodzenia dalej w zyciu! ʕʔ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@KosmicznyKot: pisałem wyżej, nie lubię sedanow i mam problemy ze stawami i kręgosłupem, wolę wyższe auta. Ten X6M i tak jest najniższy i najmniejszy z moich wszystkich aut.

@Lordon: no pewnie, kwestia gustu.

@dmde: standard tutaj, dlatego wrzucam, lubię to czytać

@krabar: no widzisz, ani nie zrozumiałeś postu opa, ani mojego komentarza. Pochwal się co Ty osiągnąłes w życiu, że wyzywasz 40 letniego kolesia od pedałów i atencyjnych
  • Odpowiedz
@blinxdxb świetne auto, za wygląd można kochać albo nienawidzić co w sumie wyszło w komentarzach. Jak dla mnie samochód piękny, miałem okazję pojeździć w biedadieslu. Gdyby nie miłość do Alfy Romeo też bym taka jeździł - chociaż może nie w tym silniku :D powodzenia Mirku!
  • Odpowiedz