Wpis z mikrobloga

Hej, @dradziak hipster pewnie znowu dziś nie używa #perfumy tylko sam dezodorant więc pytam resztę. Jaki jest wasz zapach dnia?
u mnie Kenzo Pour Homme zakupiony od @XpedobearX
Jest to nowsza wersja bo z 2016 roku, ale nie jest dużo gorsza od mojego vitnage'a z lat 90tych, którego zostało mi już może z 10ml. Różnice w samym zapachu są spore. Starsza wersja jest jakby dużo bardziej słodka i potrafi mocniej przydusić. Parametry podobne z tym, że różnica jest w pierwszych dwóch godzinach gdzie stary jest killerem, prawdziwa bomba, która wypełnia pomieszczenia, nowy trzyma się umiarkowanie ale dobrze i długo. Jak ktoś się zastanawia nad kupnem nowszych wypustów Kenzo to polecam gorąco. Dzisiejsza pogoda jest idealna pod Kenzo.
tutaj recenzja
dr_love - Hej, @dradziak hipster pewnie znowu dziś nie używa #perfumy tylko sam dezod...

źródło: comment_7fuC1ZpVYh5JxZQGAieI8hH5fzxS2eih.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@dr_love: Dziś się spieszyłem, pierwsze z brzegu w szafie stało Alexandria Citrus Splash, jest git. Trwałość i projekcja o wiele większa jak TF MdA, samo podobieństwo, tak średnio bym powiedział, raczej to dobra wariacja wokół MdA.
  • Odpowiedz
@dr_love: Wizyta w perfumerii Douglas.
Pani: w czym możemy pomóc?
Ja: szukam zapachów z grupy fougere
P: proszę poczekać (lekka konsternacja)
Pani poszła do swojego komputera.
P: Przykro mi perfum tej marki u nas nie ma.
Ja: Chodziło mi grupę zapachów w ramach nurtu fougere
P: Proszę poczekać.
Pani woła za chwilę, żebym podszedl do komputerka. Strona Fragrantici odpalona #pdk
Grupa 3 Pan konsultantek się zebrała i kminia o co temu
  • Odpowiedz
@dr_love
Racja, nie użyłem nic, nie jestem hipsterę i nie używam deodorantu, a deodorant!
Do Białlova napiszę, że szkalujo :( xD
Ps. Coś muszę zrobić z tym Kenzo swoim :D @PaulBearer
Super, jakieś szersze wrażenia mógłbyś opisać jak Ci się nosi :)?
  • Odpowiedz