Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
Laskom to zaczyna #!$%@?ć w pewnym momencie jeżeli chodzi o pierścionek zaręczynowy XD

Współlokatora #rozowypasek dostała dzisiaj ten piękny kawałek złota i mojej #!$%@?ło już kompletnie XD

Presing jak Lewandowski ma od jakiegoś czasu, a ja kiedy dostanę kiedy. Ale dzisiaj już fochy, wypominanie, brakuje łez i opakowania lodów.

Bez przesady, co prawda planuje na ten rok coś działać ale takie parcie w to mnie rozbraja.

#logikarozowychpaskow XD
  • 33
@somskia: Cóż najwyraźniej można;). Znam 3 przypadki, że zaręczyny nastąpiły (lub nastąpiły tak szybko) bo kobieta była męczybuła...W ogóle #!$%@? trochę, facet wydaje kasę, deklaruje bo nie ma życia w domu O.o.
@iEarth: tylko ja nie mam 28 lat i 6 lat stażu na karku, zaczęliśmy chodzić jako w sumie średnie gnojki.
A najlepszy był tekst w tamtym roku po tym jak się kumpel oświadczył, #!$%@? delikatny i "ja chciałam żebyś Ty mi się pierwszy oświadczył z naszych znajomych" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@hemikalik: po 6 latach to się nie zdziwię jak zacznie się zastanawiać czy to ma sens, ja bym uciekła jakby mój niebieski po takim stażu jeszcze chociaż na ten krok się nie odważył, w końcu nikt nie każe iść od razu po zaręczynach przed ołtarz, może z nią o tym pogadaj- dlaczego jeszcze nie chcesz, narazie to wygląda jakbyś się zastanawiał bo niby jeszcze młodzi jesteście @Vittel: dokładnie tak
@paulinnaa: a co to ma do rzeczy?

Sama stwierdzasz, że po ślubie trudniej się rozstać, poza tym związek jest próbą czyli w każdej chwili można odejść a małżeństwo to decyzja, oficjalne potwierdzenie tego że ktoś chce być razem na dobre i złe więc tak, to daje poczucie stabilności.

Nic Cię nie trzyma nigdzie, jednak to nie jest etap poznawania się, a przynajmniej nie posiada winien być, jeśli ktoś jest w tym
@paulinnaa: a dla mnie taki związek jest niezobowiązujący, w świetle prawa nic mnie z tą osobą nie łączy, w razie wypadku w szpitalu nie dostanę żadnej informacji, naprawdę muszę to tłumaczyć? Tak, ten papierek wiele zmienia. A to czy na lepsze czy na gorsze zależy od ludzi.