Wpis z mikrobloga

Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na drugą. Gtx 1060 (nie kopałem tym bitcoinów xD)
Zasady jak ostatnio. Zaplusuj i napisz ciekawy komentarz. Może być kawał, Bait, historia z zycia, czy obrazek z kotem.
Losowania przez mirkorandom nie bedzie, bo po prostu wybiorę sobie losowego ciekawego komentarza, a te „mnie daj” będę zlewać ( ͡ ͜ʖ ͡)
A i zielonki wy wiecie co ( )
Tymariel - Moja karta gtx960 poszla z dwa lata temu w #rozdajo wiec teraz pora na dru...

źródło: comment_BzQrsFook6OTADNq6Ngxp3EmwycA2CVl.jpg

Pobierz
  • 576
  • Odpowiedz
@Tymariel: To będzie pasowało:
Trzech informatyków w barze rozmawia oczywiście o komputerach. W końcu jeden wyłamuje się i mówi:
- Cholera, zawsze gadamy o tych kompach - może tym razem porozmawiamy o czymś innym? Na przykład... hmm.. o dupach!
Pozostali dwaj spojrzeli na siebie i zapanowała niezręczna cisza... Po chwili jeden wypalił:
- Moja karta graficzna jest do dupy!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymariel: Pamiętam jak za gówniaka miałem Geforca 8800. Zbierałem chyba dwa lata na nią, żeby kupić tą z evga ( bo 10 lat gwarancji, ale oczywiście nie zarejestrowałem na stronie ) podkrecałem ją jak wściekły, sam nie wiem po co bo i tak wszystko szło na full. Aż pewnego felernego dnia jak byłem chory i grałem praktycznie 14h dziennie pojawiły się artefakty i Blue screeny. Zrozpaczony poczytałem i doczytałem, że trzeba
  • Odpowiedz