Jako, że trochę mi nie szło w ostatnich 2 meczach w DR postanowiłem potestować działanie skryptów pomocy słabszym i oszukiwania graczy. Akurat przytrafiła się sytuacja, bo sparowało mnie z teamem gościa z lepszym overalem i połową legend w teamie. Gość nieźle grał, przez pierwsze 10 minut po równo, a później poszedłem w tryb full retard.

Do 25 minuty 3-0 przegrywałem. Jeszcze nie widziałem ewidentnej pomocy do czasu jak gość legendą 92 nie trafił na pustą bramkę i sam na sam przestrzelił.

Za to w 2 połowie jakie cyrki się działy, obrona mu się rozstępowała, mój bramkarz wyciągał więcej niż przez ostatnie 5 meczy. Wszedł mi chory strzał pomocnikiem z 30+ metrów xD

Generalnie pewnie nic nie odkrywczego, ale strasznie jest to irytujące, bo sam nawet nie wiem w normalnej grze kiedy mi pomaga, a kiedy szkodzi. Nawet nie mam punktu zaczepnego gdzie progres mogę zrobić.

PS. jeśli ktoś nie wierzy w istnienie skryptów (jak ja jeszcze do pewnego czasu) niech spróbuje metodę powyżej.
#fut
  • 8
@olo1917: jak były zadania na urodzinowego savica, to brakowało mi 100k do składu i złożyłem jakąś żałosną obronę z dalberta, juan jesusa, urodzinowego lukaku i vrsajko, a na bramce donnarumma. przód normalny- hazard, reus sif, werner urodzinowy, emre can carnibal, willian urodzinowy i boateng urodzinowy. jesus schodził w 1 minucie, wchodził talisca. ocena ogólna zespołu chyba 82. wygrałem 4 mecze z rzędu na gości z cr 7 i ikonami w 3
@olo1917 dzisiaj też grałem na typa co mial Ronaldo TOTY, Neymar toty, mbappe TOTY, Optimus Ronaldo, a reszta same goldy razem z bramkarzem, więc może coś w tym jest.
@olo1917: chłopie... każdy stary gracz FIFA mierząc się z nową odsłoną gry pierwsze co się uczy to oszukiwać skrypty, od tego się zaczyna, a ty w kwietniu piszesz niby odkrywczy komentarz, bitch please... Pierwszoligowca od gościa grającego w 4/5 division odróżnia umiejętność wykorzystania błędów tej #!$%@? gry.
@wykopnijmnie: ja jestem starym graczem fify i pesa z wygranymi w fut w D1 w 16 i 17 XD tylko z roczną przerwą w ultimate, bo 18 olałem. Nigdy jakoś nie musiałem się przeciw grze specjalnie przygotowywać, do teraz ewidentnie, więc albo starość, albo #!$%@? tej gry jest większe niż poprzednich XD