Wpis z mikrobloga

Myślałem że kobiety są głupie. Jednak przegrywy są jeszcze niżej. Te ciągłe użalanie się nad sobą, jakieś wymyślanie usprawiedliwieñ dla swojego #!$%@? i podział ludzi na cucków, hadów i p0lki xd nawet baby mają od.nich więcej rozumu i godności.
Uśmiechniesz sie w strone kobiety albo skomentujesz jej wpis pozytywnie to już cie nazywają cuckiem, spermochlipem albo spermiarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbym mialł cipe to też z nimi bym sie nie umawiał , przebywanie z takimi płaczkami grozi przerzutem tego #!$%@? na siebie
#podludzie
#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@kuba-jikj: @Cockatrice: Jak mieszacie przegrywów razem z trollami i żartownisiami, z dziwnym poczuciem humoru, to potem taki obraz się wam tworzy.

Przyznam, że niektóre przegrywy mnie też denerwują swoim popadaniem w skrajność, ale wierzę, że to przypadki marginalne i reformowalne. W większości widzę ich złą sytuację i bardzo kiepski start w życiu i nie uważam, aby szkalowanie przegrywów było na miejscu. Można krytykować konkretne zachowania i wytykać błędy w argumentacji,
  • Odpowiedz
@Cockatrice: Pytałem się kiedyś tutaj jakiegoś mirka o definicję p0lki i powiedział, że to nie dotyczy każdej kobiety w Polsce, tylko określonej grupy pań, która zachowuje się tak źle, jak to opisują na tagu. Stąd te zero w nazwie zamiast litery.
Co do białorycerzy, to zgodzę się, że czasem faktycznie przesadzają i nadinterpretują czyjeś zachowanie.

Trzeba walczyć z chamstwem na tagu, ale nie w taki sposób, aby wylewać dziecko z kąpielą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kuba-jikj: dokładnie to, jeszcze najlepiej siedzieć w bagienku przegrywu, bo chlip chlip bycie wyalienowanym takie trudne. A napisz takiemu, żeby się wziął za siebie, spróbował co zmienić, to jest hurr durr bo nie rozómjeż mnie, to wszystko polacki ryj i zakola i jestem skazany. Tak samo antyanaliści, niektórzy są po prostu tak #!$%@?, że szkoda ekranu w telefonie czy kompie.
  • Odpowiedz
@KotStanislaw: jakich pokrzywdzonych #!$%@?? Jesteście normalnymi ludźmi, jak większość. Nie jesteście niepełnosprawni, i macie rozumy jak każdy. Jedyne co was odróżnia od reszty to lenistwo i użalanie się nad sobą.
  • Odpowiedz
@KotStanislaw: sam nie jestem piękny, mam nadwagę, siwiznę, klatkę i plecy w trądziku, co chwilę jakieś syfy na mordzie i brodę jakby w gówno zapałki powtykal w wieku 30 lat. Nie przeszkadza mi to w posiadaniu ślicznej żony, która lada dzień urodzi mi dziecko, budowie domu i pracy w zawodzie, która uwielbiam i nieźle w niej zarabiam.
  • Odpowiedz
@KotStanislaw: daruj sobie takie teksty o moim dziecku. To że ty nie umiesz zrobić to nie znaczy że każdy tak ma. Co ma wiek do tego? Z żoną jesteśmy parą od ponad dekady a oprócz postarzenia się mój wygląd się nie zmienił.
  • Odpowiedz