Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 233
jechałem dzisiaj z Taxi4You na dworzec. dojeżdzam na miejsce i sie pytam.

-ma pan może terminal czy tylko gotówka?
-no mam a co to za różnica...
-to poproszę terminalem
-a ja wole gotówką. wiem pan ile czasu czekam aż #!$%@? bank wyśle mi pieniądze? 11 dni. i jeszcze mi 2% zabierają. ale no teraz taka młodzież jest

i wyklinał dalej wszystko co się da. liczę na to że te cierpy upadną w końcu i Bolt albo Uber będzie tutaj działać

Taxi 4 You: Seat Altea Czarny, numer boczny 914

#szczecin #taxi #januszebiznesu #patologiazewsi #zalesie
  • 29
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@mapache:
Kiedyś, wykonując obowiązki służbowe, regularnie korzystałam z City Taxi, bo z tą korporacją miałam umowę. I jak to z umowami bywa mieliśmy rozliczenia bezgotówkowe. Ile się musiałam nasłuchać od złotów starej daty, że oni tych pieniędzy nie widzą, tylko mają rozliczane w opłacie bazowej. I narzekali tak, jeden za drugim, chociaż przyjmując zlecenie widzieli na tym swoim komputerku, że rozliczenie tzw. voucherem, a później kodem SMS.
Oj bolało ich to,
  • Odpowiedz
@mapache: ale gość #!$%@?ł głupoty: 2%? od dawna kwoty zeszły znacznie niżej, sprzedajemy terminale w Call Center 12mcy za 0zł (Polska Bezgotówkowa) i potem standardowe warunki (a można zejść niżej) to 0,69% od transakcji i abonament 39zł netto,do tego kasa na kont na drugi dzien roboczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mapache: kolego, jeśli już chcesz jeździć taksówką, z taksówkarzem z licencją taksówkarską to po co wybierasz taxi4you? Przecież tan chyba żaden kierowca nie ma licencji? (Takie mamy durne prawo, że wystarczy jedna licencja na korpo...) ja juz wole jeździć z dziadkami z radio taxi, tam przynajmniej są ludzie z doświadczeniem i z chęcią do życia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mapache: radio taxi to stowarzyszenie taksówkarzy. Tam praktycznie każdy kierowca ma własną działalność, stowarzyszenie umozliwia zamawianie na telefon, przez neta itp. I chyba można sie w razie czego poskarżyć na kierowce. Jedyna wada, niezbyt dużo nowszych aut. Ale dla mnie ważniejsze jest to, że kierowca dobrze zna miasto, wie gdzie jest otwarty sklep o 2 w nocy czy jak objechać dzisiejszy nietypowy korek bez nawigacji. I to, że jeździ bo chce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mapache: No ale przecież finalnie zapłaciłeś kartą, więc o co chodzi?

A to, że sobie ktoś ponarzeka to taka natura POLAKA xD

@Krowa_i_kurczak: #!$%@? go to obchodzi czym klient płaci, jak się nie podoba niech zwija interes
  • Odpowiedz
@mapache: jakieś 5 lat temu w Warszawie taksówkarz mówi ze no ma terminal ale musi go włączyć itp. To powiedziałem żeby włączył bo chce zapłacić kartą. Oczywiście źle miał włożony papier wiec pierwszy paragon wyszedł pusty. Powiedziałem żeby odwrócił sobie papier ale on wie lepiej - wydrukował kolejny pusty i powiedział żebym #!$%@?ł... od tamtej pory tylko uber
  • Odpowiedz