Wpis z mikrobloga

elo, co sądzicie o tym rowerze? czy jest wart swojej ceny? Szukałem jakiejś fajnej szosy do 10k z tarczowkami na ultegrze, ale widzę ze tutaj za trochę więcej mam koła aero i dura ace.
Zależy mi na rowerze do szybszej jazdy kilka razy w tygodniu + przy okazji na dojazdy do pracy po ładnej drodze.

W pracy mogę schować rower w specjalnym pomieszczeniu, gdzie będzie bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://allegro.pl/oferta/specialized-venge-vias-pro-disc-61cm-powyzej-185cm-7916049367

#szosa #rowerowetrojmiasto #rower
  • 7
@kodi1911: skakanie po krawężnikach jazda w tloku i korku to zagłada dla takich kół , a rower jak rower teraz sa albo aero albo górskie ... albo dogma do wszystkiego :) jak Ci sie podoba to bierz , niema się co waflować to rower dla Ciebie ... nie startując w wysciagach raczej nie wykorzystasz jego potencjału , ale rower sie kupuje sercem :)
@WuERA: @SZidu mam 197cm wzrostu i moj obecny rower tez jest w rozmiarze 61. Dojazd do pracy w wiekszosci jest calkiem fajną drogą rowerową bez zadnych nierówności, bez skakania po krawężnikach. W sumie to nawet zastanawiałem się nad drugim zestawem kół do takiego rowera tylko na dojazdy do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MrTofu: chcę o to zapytać sprzedającego. Jesli to tylko jakas ryska/odprysk na lakierze
@kodi1911: spec dale kilkanascie lat gwarancji na rame sprawdz dokladnie co i jak ale ponad 10 lat napewno ....wiec jesli sa kwity na rower to z rama nie powinno byc problemu ... odnoscnie rozmiaru sie nie wypowiadam ale dobrze jest zmierzyc sie na rowerze :D
@SZidu: Gwarancja obejmuje wady fabryczne lub materiałowe a nie uszkodzenia mechaniczne spowodowane użytkowaniem. Z ich strony "We stand behind our frames—forever. This means we offer a lifetime warranty to the original owner against structural defects in material or workmanship on ALL models of Specialized-branded frames and forks".