Wpis z mikrobloga

Ma ktoś pomysł jak zamontować dwa światła (odblask + normalna) do sztycy pod siodełko? Miejsca mam mało, dwie obejmy/zaciski nie zmieszczą się - potrzebowałbym jeden rozwidlający się na dwa czy coś w takim stylu? Widział ktoś coś takiego, pod jakimi hasłami tego szukać?

Nie, błotnika nie ma i na razie nie planuję, aczkolwiek życie zweryfikuje :-)
#rower
  • 11
@sargento: Ja się domyślam - że u części mundurowych to przejdzie, ale z innymi pewnie trzeba będzie się kłócić ;).

@MiQ27: Widelec to jest myśl, ale mam wątpliwości od strony bezpieczeństwa - kierowcy jednak oczekują odblasku na środku, nie gdzieś z boku. Ale dzięki, przemyślę.
Nie znalazłem żadnej sensownej ze zintegrowanym (ale nie za bardzo ;)) odblaskiem.
@JabLuszko: te folie są dopuszczone przez polskie prawo, np do oklejenia tyłu naczepy ciągnika siodłowego.
Dodatkowo jeśli na fragmencie znajdzie się ten znaczek E4 to już w ogóle.
Odblask na rurce od strony nienapędowej to dobry pomysł. Chyba że akurat trafisz na pajaca w paseratti z wyspy.
@JabLuszko @MiQ27: W składaku tak miałem - odblask na lewej goleni tylnego trójkąta, nie wiem czy nie lepiej się sprawowało niż montowane centrycznie. Jak już zachodzi potrzeba jazdy po asfalcie to zazwyczaj trzymasz się prawej krawędzi.