Wpis z mikrobloga

skądś się to bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kierowcy 18-25 powodują zdecydowanie najwiecej wypadków


@restecp: Bo więcej jeżdżą... Ta statystyka jest do niczego. Jedyne co ma sens w kontekście ubezpieczeń to wypadki na przejechane kilometry w danej grupie wiekowej. Ewentualnie wypadki per capita.
@rankomat: Rocznik 94 here...
co roku mi zwiększają młodego kierowce...
50k km przejechane
0 przycierek/wypadków/mandatów
7 lat prawko
nadal młody kierowca
Jak bym miał BMW 400KM to rozumiem, ale mam peżota 206 99 1.4 benzin
Co ja tym mogę? nawet driftować pod lidlem na śniegu ciężko
ubezpieczenie 800 zł za samo OC... auto warte może 2,5k
Dobrze, że ostatni rok(CHYBA) młodego kierowcy mi zleciał.
Pierwsze ubezpieczenia to prawie 1200 płaciłem O.O
@Yukio_Mishima: więcej jeżdżą niż grupa 25-50? Wątpię. Dojazdy do pracy, jazda w pracy, podróże. Obstawiałbym nawet, że to starsi jeżdżą więcej, bo mogą sobie na to pozwolić i mają więcej obowiązków. Młodzi po prostu zbyt dużo ryzykują na drogach, widziałeś kiedyś starszego pana jadącego bokiem BMW na drodze publicznej? Albo informacje o grupce starszych osób, które zginęły na łuku jadąc z niesamowicie duża prędkością wracając z imprezy? No właśnie. Młodzi powodują
więcej jeżdżą niż grupa 25-50? Wątpię.


@restecp: Sorry, masz oczywiście rację. Wyraziłem się źle. Jeżdżą więcej/jest ich więcej na drogach od/niż ludzi starszych (na obrazku OPa 56+), którzy mają najniższe OC, a mistrzami kierownicy emeryci zdecydowanie nie są.

W każdym razie ta statystyka z twojego obrazka i tak niczego nie udowadnia (masz rację, ale to co dałeś na dowód, dowodem nie jest). Liczą się wypadki na osobę, a nie po prostu
@rankomat: Cześć

Jest fajna promocja w Rankomat.pl, można zgarnąć nawet 720 zł Smile wystarczy, że porównasz ubezpieczenie OC z pomocą mojego Linka lub Kodu:

Link Polecania rankomat.pl/polecaj/09LS0F
Kod Polecania 09LS0F

Możesz:

Kliknąć w Link Polecenia, wypełnić formularz i kupić dowolne ubezpieczenie
Zadzwonić pod numer 22 270 00 00 i podać agentowi mój Kod Polecenia
Przy kupnie ubezpieczenia dostaniesz nagrodę 120 zł. Jeśli chcesz to też sam możesz polecać Rankomat i zarobić