Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 946
Wczoraj Miras dodał zdjęcie piękniej kuchni za grube hajsy, teraz ja pokaże co można zrobić z systemem metod #ikea. Same meble to koszt 8500 złotych (montaż samodzielny), dodatkowo blat Juan dąb Minnesota ciepła za 1800 (tego blatu jest na prawdę sporo, pod szafkami 290 cm, wysepka 200 cm no i tam gdzie płyta to 90 cm) agd jak to agd, nas wyniosło
- lodówka Samsung 1900
- zmywarka ikea 1500
- piekarnik ikea z ekspozycji 1000 (cena standard 2k)
- okap ikea 700
Czyli trochę ponad 5k.
Dodatkowo zlew z liroja deante 500, bateria 200.
Oświetlenie ledowe to po prostu profil plus taśma, suma gdzieś 200 złotych wyszła.
Czyli suma za całość to coś ponad 16000, a efekt myślę że całkiem przyzwoity.
Ciekawostka, kuchnia jest w pokoju z aneksem o wielkości 21m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś miał pytanka to służę pomocą ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kuchnia #mieszkania #remontujzwykopem
pawelwojciech - Wczoraj Miras dodał zdjęcie piękniej kuchni za grube hajsy, teraz ja ...

źródło: comment_Swc325SEW3q1qx02MEXMyLHwzhPJO0SQ.jpg

Pobierz
  • 330
@pawelwojciech: Bardzo ładnie oddzielają aneks kuchenny od salonu

@SzeregowyBeton: Za płytki zapłaciłem łącznie 20 zł :) Babeczka w Castoramie musiała się walnąć i policzyła mi jedną paczkę zamiast trzech. Byłem po robocie i zauważyłem to dopiero w domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michakasta: się wtrącę - składanie jest mega, najgorzej pierwsza szuflada, bo robisz na czuja, ale potem już idzie błyskawicznie i z rozpędu, bo wszytsko ładnie podziurkowane, tylko skręcać :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pwdpraca: ano takie kupiliśmy i się sprawdzają, woda nie jest na tyle blisko żeby przypadkiem zachlapać
@shalion: w opisie jest. sklep juan
@dzoli: fajna kuchnia, my nie mamy szyby ale by się przydała XD
@shalion: jesteśmy wysocy, 92 cm i jest ekstra
@michakasta: sam robiłem projekt całej kuchni aplikacją Ikei dostępna na stronie. Składanie całkiem sprawnie poszło, trzeba trzymać się instrukcji oraz zamówienia (zamówienie jest podzielone na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelwojciech: warto, ściana czysta :) sami podwyższaliście? my zrobiliśmy stelaż z desek i mamy wysokość 95cm, bo też jesteśmy wysocy a nóżki z Ikei maja 8cm tylko :)