Wpis z mikrobloga

Apel do społeczeństwa: Szanujcie super samochody!
Będąc na różnego rodzaju premierach, targach, zlotach czy nawet na ulicy wśród super samochodów można zaobserwować pewne masowo występujące zjawisko - ludziom odpierd**a. To co niektórzy są w stanie zrobić dla wstawienia na Facebooka czy Instagrama zdjęcia z podpisem "moja nowa bryka" lub "taki właśnie sobie kupiłem" przechodzi ludzkie pojęcie. Ja rozumiem, że w otoczeniu samochodów za kilka milionów złotych można trochę stracić głowę, bo towarzyszą temu specjalne emocje. Sam kilka razy miałem tak, że na widok jakiegoś samochodu miałem ciarki na całym ciele, ale nigdy nie posunąłem się do tak desperackich kroków jak nasza kochana społeczność

Foto. No to siup - Sebastian Rudnicki

#motoryzacja #samochody #swiat #europa #polska #technologia #rozrywka #ciekawostki #zainteresowania #carboners #lamborghini
Karolekqqqq - Apel do społeczeństwa: Szanujcie super samochody!
Będąc na różnego rod...

źródło: comment_4ARE1OPEc5DmRbK96aBmP9fDoWeMuJpM.jpg

Pobierz
  • 62
Ja rozumiem, że w otoczeniu samochodów za kilka milionów złotych można trochę stracić głowę


@Karolekqqqq: nie przesadzajmy to tylko #!$%@? samochód nadal jest, nie chcesz aby ktokolwiek się do niego zbliżał nie używaj go w przestrzeni publicznej, żądanie specjalnych przywilejów ze względu na status finansowy to może i jest mile widziane ale w jakieś tam Arabii Saudyjskiej, my świecie kultury zachodnie dawno porzuciliśmy ten model społeczeństwa...
@Karolekqqqq: tak to jest jak rodzice są upośledzeni. Jedziesz komunikacją, czekasz w kolejce do lekarza, stoisz przy kasie i latają te małe gówniaki i tylko wszystko #!$%@?ą, co chwilę na kogoś wpadają, kopią, drą mordę, a rodzice nie potrafią nawiązać z nimi żadnego kontaktu aby zapanować nad dzieckiem i w ogóle żadnego poczucia winy, że wypadałoby kogoś przeprosić. Pewnie jakby ten gówniak siadł tak na samochodzie swojego ojca to by zaraz
@Karolekqqqq: to nie tyczy się tylko drogich samochodów, kiedyś jeździłem BMW Z3 (podobny jak na zdjęciu, tylko czarny) i #!$%@? mam wrażenie, że w Polsce każdy samochód co wygląda nie jak passat czy inny golf budzi w Polakach chęć dotknięcia go i zrobienia mu zdjęcia jakby to był sportowy samochód za milion dolarów

no szanujmy się, jak ja widzę ładny samochód to podziwiam okiem, a nie brudnymi paluchami
niochland - @Karolekqqqq: to nie tyczy się tylko drogich samochodów, kiedyś jeździłem...

źródło: comment_ocHAF6SplaQGgJlI7cJdkYPvTlZ10krN.jpg

Pobierz
@niochland: Mam nastoletnią MX5ke i to samo xD Ktoś mi prawdopodobnie siadł dupą na błotniku, ciągle ludzie się przyglądają, robią foty, na stacji benzynowej często podejdzie jakiś Janusz i panie ile to wyciąga ile pali xD #!$%@? auto warte nieco więcej niż 20 koła xD
Lubię, gdy moje auto jest w ładnym stanie i odstrasza mnie to od kupienia czegoś droższego, bo u nas nie szanuje się cudzej własności. Nie mówię,