Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goly8622: to jest dziecinada. Dlaczego nie wołacie zanim będzie ruch? Teraz to każdy gimbus wie bo widzi jaka jest cena. Nie musi być dużego wyprzedzenia. Cokolwiek ale nie po fakcie. Ach zapomniałem, przecież AT nie działa :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goly8622: to tak jak powiedzieć, że matematyka nie działa dlatego, że ktoś nie potrafi posługiwać się liczydłami. Zresztą tutaj parę innych rzeczy nie działa ale to temat rzeka szkoda strzępić ryja.
@bankster: Gdyby AT działała to masa ludzi by na tym zarabiała a nikt nie zarabia. Poza tym nie ma żadnego logicznego uzasadnienia dlaczego miałaby działać. ATowcy jak już zobaczą wykres historyczny to do każdego miejsca wykresu mogą sobie coś dopasować i powiedzieć że to było to bo zawsze się znajdzie jakiś ich wymysł. Tradingview najlepszym przykładem i masy nietrafnych AT :D
Zaden z wielkich inwestorów nigdy nie zachęcał do AT bo
cyberpunkbtc - @bankster: Gdyby AT działała to masa ludzi by na tym zarabiała a nikt ...

źródło: comment_UHuKxafViRGup0I7tDQ2UTM6oSczsqCy.jpg

Pobierz
@bankster: I co? Trafiłem. Tak wam wcisnęli to wsparcie że wszyscy to łyknęli. Nazbierało się chętnych do kupna, było komu sprzedać i sprzedali. Cena w chwilę jebła.

Tyle jest warte wasze AT. #!$%@? na podstawie przeszłości poznać przyszłość. Geniusze inwestycji. Cały świat profesjonalnego tradingu ma grzanę z AT a na BTC to w ogóle jakaś kpina jest. Co chwilę wam trójkąciki rysują. #!$%@?ą na głowy z ramionami i inne przecinające sie
cyberpunkbtc - @bankster: I co? Trafiłem. Tak wam wcisnęli to wsparcie że wszyscy to ...

źródło: comment_YanGz4134t5yi7FqD8uE0Q47jfYpv3RO.jpg

Pobierz
@cyberpunkbtc: polecam magicpoopcannon, ATowiec ktory ma zajebiste analizy. To dziala, po prostu nie jest takie proste. Jak bylo po 4k to mowil ze pojdzie do 20k, jak bylo po 12k to mowil ze sie #!$%@? na 3k, jak bylo po 3k to mowil ze pojdzie do 5,3-5,7k, a teraz ostatnio mowil ze sie odbije od 5,3-5,7k i sie #!$%@?. Popatrz sobie na analizy zlota od tego goscia
@cyberpunkbtc: no spoko, ktos musial trafic, ale to pojedyncze zgadywanki. Chodzi mi o to, ze sa ludzie ktorzy wykazuja sie wysoka skutecznoscia, tacy jak m.in. wyzej wspomniany. Po prostu jest tyle zmiennych w AT, ze trzeba miec do tego tez - nie wiem - moze talent/nosa?
@cockosova: Nie ma zmiennych w AT, tylko jest pierdyliard możliwości. Raz przypasuje jedna rzecz z AT, przy czym setki innych nie przypasują. Dopasowujecie sobie po fakcie. Macie w #!$%@? jakichś formacji, średnich kroczących, fraktali. Po fakcie zawsze jedno z nich będzie pasowało. Szkoda że nie przed faktem...