Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba: czemu #!$%@?? We wpisie napisałem to w wielkim skrócie.

W praktyce ogłoszenie napisane czysto i nie w stylu "auto kolegi nic nie wiem", ale "samochód należał do mojego kolegi".
Mam wszystkie papiery, jakieś kwitki, jakieś faktury za naprawę itp., wszystko sobie też w notesie spisałem (co i kiedy wymienione z takich grubszych rzezy). Samochód formalnie jest mój, wystawiam f-vat.
Wszystko cierpliwie tłumacze, jeśli tylko ktoś zapyta. Kolega w zasadzie mieszka
Samochód formalnie jest mój, wystawiam f-vat


@KeepCalm: czyli jesteś handlarzem kombinatorem z autem "kolegi", wiesz dlaczego ludzie się #!$%@?ą? Bo takich jak Ty na olx jest od #!$%@?, kupią grata za grosze, połatają i wymyją żeby był pod sprzedaż a potem ludzie się bujają z poważnymi wadami. Auta uszkodzone są tańsze dlatego że mają jakąś wadę która wymaga naprawy a nie dlatego żeby #januszebiznesu zarobili sobie 2-4 koła na tym że
@inverter: ale co Twój wywód ma do mojej sytuacji? Mam auto od kolegi. Sprzedaje je. Co w tym złego?

To janusze handlarze kombinatorzy z autami „od kolegi” robią zły PR mnie.

Jeszcze raz - mam auto od znajomego. Nie pisze umowy „na niemca” tylko formalnie wziąłem samochod na siebie. Ale oczywiście jesteś kolejnym co się #!$%@? bez powodu. Bo od razy niby auto to grat. Co do czego właściwie?
Jak mam
@taktoto: bo dzieki temu ze od kolegi to znam lepiej historie auta itp., tym bardziej, ze moge zadzwonić i dopytać o cos. To chyba powinno być na plus, ale widze ze przy kupujących-kretynach wszystko działa na odwrót.
@KeepCalm: Ja juz nie odpisuje tym debilom. Serio. Niektorych sie poprostu NIE DA inaczej znazwac. Dzban jeden z drugim powinien rower miedzy nogi i po parku jezdzic jak nie potrafi zrozumiec kilku prostych zdan. Ale Ci ludzie sa poprostu malo inteligentni ,zeby nie powiedziec dosadniej.

Tacy "foliarze" jak ten Twoj to dopiero Tworcy nonsensu i debile.

Ostatnio taki jeden niechcial powiedziec o ktorej przyjedzie, bo na pewno mu zagrzeje wczesniej auto,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@KeepCalm: bo ludzie na olx to w połowie debile xD wystawiam coś i połowa pisze żeby się tylko #!$%@?ć xD najlepsze teksty

widzę że kolega chyba z innej opcji bo spedzedaje tylko z odbiorem osobistym coś co można wysłać

chce czy się nie chce powinieneś przygotować się do sprzedaży

wymienię nagrywarkę za felgi aluminiowe, jak nie to nie marnuj mojego czasu

KTO CI TO KUPI ZA TAKA CENE CEP


oddawalem za
@KeepCalm: #!$%@?.
Każdy ma smartphone... i może zainstalować aplikację OLX.
Internet jest wszędzie, nawet w #!$%@? Mozambiku.

Zainstalowanie aplikacji, wystawienie oferty to pieprzone 40 sekund.

Tłumaczenie: aukcja grzecznościowa, kolega nie ma czasu, nie ma internetu itp = PACHNIE MI JEDNYM WIELKIM WAŁKIEM.

Jak nie masz czasu poświęcić minutę na wystawienie oferty, później 2 minuty na odpisywanie to zostawiasz auto w komis i tyle.