Wpis z mikrobloga

Star Wars Jedi: Upadły zakon – Pierwszy zwiastun

Poznaj zupełne nową opowieść dla jednego gracza w uniwersum Star Wars™ od Respawn Entertainment i EA Star Wars już 15 listopada 2019 na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Star Wars Jedi: Upadły zakon™ to przygodowa gry akcji, w której graczowi po piętach depczą chcący go zgładzić, złowieszczy Inkwizytorzy Imperium. Rozwijaj zdolności Mocy, opanuj techniki walki mieczem świetlnym i poznaj sekrety zamierzchłej cywilizacji, aby zgłębić tajniki Mocy. Tylko wówczas będziesz w stanie odbudować Zakon Jedi ze zgliszczy, strzeż się jednak podążającego twoim tropem Imperium.


#gry #starwars #gwiezdnewojny #jedithefallenorder #ps4 #xboxone #pcmasterrace
janushek - Star Wars Jedi: Upadły zakon – Pierwszy zwiastun

 Poznaj zupełne nową op...
  • 19
@stormkiss: No dokładnie byku haha, zawsze można poczekać 10 lat aż będzie za darmo, polecam ten styl życia i nie mogę się doczekać aż zagram legalnie i za darmo, beka z frajerów, którzy wydali kasę

No dokładnie byku haha, zawsze można poczekać 10 lat aż będzie za darmo, polecam ten styl życia i nie mogę się doczekać aż zagram legalnie i za darmo, beka z frajerów, którzy wydali kasę


@janushek: ZAGRAM DWA LATA PO PREMIERZE W ORIGIN ACCESSIE KUPIONYM OD RUSKICH ZA 10 PLN HAHAHA
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: jaram się w #!$%@? fajnie pokazany rozmach mocy zatrzymanie takiego wentylatora to jest coś co fajnie oglądać w uniwersum całym a nie jakieś pitu pitu. Tak samo jak było w TFU jak można było ściągnąć cały krążownik ach #!$%@? nie mogę się doczekać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@janushek: widzisz, sprowadzasz to do absurdu, ale to juz twoj problem. Sporo gier jest niedopracowanych na premiere, latanych na szybko w tych pierwszy tygodniach po, trailery pokazuja opcje a nawet i gre, ktorej nie ma. A do tego spokojnie mozna kupic gre o te 20% taniej po miesiacu. Ale jak juz napisalem, twoja kasa. Ja mam taki backlog, ze kupie za jakis czas (chyba, ze opinie ludzi pokaza, ze gra to
@Arnold___Boczek: zajety jest graniem w World War III, Artifact albo Anthem czy inny wybitny tytuł ktory trzeba kupic juz teraz w wersji early access bo ulubiony jutuber mu kazał.

(chociaż w przypadku takich gier multiplayer jak kupisz pozniej to nie bedziesz mial juz z kim grac bo wszyscy przejda na kolejne hajpowane early accessy ;f)