Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 80! Pierwsze bingo po powrocie z Brazylii. Jestem kurnia ciekaw, czy #kieleckiulaniec czymś zaskoczy.


Po powrocie ulaniec nie zaszczycił formą, tylko 9 haseł i brak bingo. Wyniki:

szafa vs język polski: a te, które nie lubią ZADA yy wyjazdowych serii...; nie ma KAJPIRYNY zdradliwej; będzie DISKOTEKA; SE schowasz;

piernicze/pierdziele/piermandole 0:55 oh joooj, #ussponton ma chore gardełko, bo pilot w samolocie DOPIERMANDOLIŁ klimą. Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno. + pożalił się Marianowi, że się w Brazylii WYPIERMANDOLIŁ na hulajnodze

DYSTANS 2:22 oho, ulany wraca do widełek w FF[X]D. Ale z zastrzeżeniem, żeby nie było że oszukuje widzów! Zastrzeżenie takie, że dieta do 25 PLN dziennie, ale jak się nie zmieści to nic. Oczywiście, napoje się nie wliczają. Tak bardzo #bebzunlogic

4:54 wieś śpiewa i tańczy. Dostał samochód na testy, albo wypożyczył, i wkręca Przema że to jego. Morda ucieszonego ulańca, który chce zaszpanować przed kolegą... #!$%@?ło mi cebulą z ekranu. ale KURNA ten zapaszek wypalanego lakieru!

5:10 SYTUACJA TAKA , że Super Safari wersja golas. I tyle się #!$%@? dowiedzieliśmy o tym aucie, bo gubernator musi się z nim zapoznać. A pięć litrów dalej boli XD

5:34 COMBO klasyk normalnych wysrywów- ZAKUPY W GALERII z MARIANEM

7:19 FAST FOOD powrotu do codzienności ciąg dalszy. Jest Marian, jest galeria, jest NORTH FISH

9:12 RYCERZE PYTAJĄ ile to to pali, jak spotykają grubasa. Grubas tego nie wie. Widocznie bardzo trudno to sprawdzić w komputerze pokładowym...
#mocnyvlog #106+5kgteam
Pobierz PatoPaczacz - Ulane Bingo 80! Pierwsze bingo po powrocie z Brazylii. Jestem kurnia ci...
źródło: comment_YvZuJGq562nptCZQTPidecA2BeNsBT0b.jpg
  • 3