Wpis z mikrobloga

Dość,ze za wasze pieniadze kupił sobie auto,dość ze za wasze pieniadze wegetuje bo sie do normalnej pracy nie chce isc to jeszcze tego biednego Łosia traktuje jak gówno https://youtu.be/5nenAKO9j6I ,granice dawno przekroczone
czemu opasły knur nie kupił psu karny jak pies był głodny tylko samochody sobie kupuje,miał iść siedzieć ?? i co? znów w uja zrobił swoich widzów byle paczki i donejty szły
#kononowicz #patostreamy
  • 12
@SanczoPansa89: A ty udajesz tylko, czy poziom intelektualny tak mocno zaburza postrzeganie rzeczywistości?
Konon szukał pracy i był okres przed lajtami w którym i jeden i drugi chodzili regularnie do pośredniaka bo taki jest wymóg i dostawali jakieś oferty z zasobów UP. Szli do tych ofert a był taki okres, że chyba Konon wierzył, ze może gdzieś będzie pracował. Przeciez jak jakikolwiek pracodawca zobaczy takich kandydatów to musiałby być chyba na
@adik75: #!$%@? wywód oparty na własnej głupocie i niewiedzy. Więc co wiesz źle dzbanie.
1 - tylko major chodził do pośrednika i tylko po to by mieć ubezpieczenie zamiaru pracy tam nie było nigdy
2 - aktualnie w Polsce nie ma bezrobocia. Robotę może znaleźć kazdy nawet konon. Brakuje rak do pracy jakbyś nie widział wszędzie Ukraińców pełno? Widzi to dzban czy nie widzi?
3 - zatrudniani są ludzie ślepi glusi
@alfons-metody: Gratulacje wiedzy na poziomie przez gimbusów określanej jako "nowoszkolny"...
Znam Kononowicza niestety osobiście od czasów Adama Stanisława Czeczetkowicza i innych osób, które wiedzą że o nie chodzi.. więc nie bardzo coś jest mnie w stanie zaskoczyć bo w zasadzie przy tej okazji oglądałem wszelkie materiały, nawet te jakie kiedyś się z nim pojawiały a o których nie ma już nigdzie śladu. Spotkałem też go kilka razy przy pewnych okazjach i
@PanMarianPazdzioch: Taki dzban właśnie bezmyślnie myśli że jak jest praca to jakiś frajer pracodawca ma zatrudnić takiego człowieka jak Kononowicz. Życzę takiemu dzbanowi, żeby kiedyś jak wyjdzie z gimnazjum to założył firmę i trafił na takiego pracownika... ;)