Wpis z mikrobloga

@CrazyxDriver: Zdecydowanie najbardziej klimatyczna odsłona. Trójka i dwójka nie mogą się równać pod tym względem z W1. Ta muzyka, całe udźwiękowienie (dużo lepsze niż w dużo nowszej trójce !) najlepsze noce. Każdy akt posiada swój unikalny nastrój. To pochmurne podgrodzie, gdzie nocą strach wychodzić poza karczmę, a z drugiej strony piękny IV akt i słoneczna Wyzima Handlowa. Jak słucham River of Life (a to tylko jeden z całej masy genialnych utwórów
Czarendzer - @CrazyxDriver: Zdecydowanie najbardziej klimatyczna odsłona. Trójka i dw...
@CrazyxDriver: @kt13: @Lonilele: @Czarendzer: @Mehrmantraut:
Muzyka najlepsza w 1. Co do klimatu natomiast skłaniam się ku trójce. Pamiętam doskonale jedynkę, lubię sterowanie i ekwipunek, śmieję się z niedopasowanych czasem emocji dubbingu do cutscenki, ale ogólnie lubię tę grę. Jednak gdy już w W3 zacząłem robić Serca z Kamienia, a później Krew i Wino, to W1 musiało odejść na... no właśnie... nie wiem które miejsce, bo na pierwszym
@zolwixx: Ja z trójką mam problem. Uważam że to jest najlepsza gra z trylogii TYLKO pod względem mechaniki (wiadomo) grafiki, zadań pobocznych, modeli postaci, wielkości świata. Jednak moim zdaniem nie wykorzystali potencjału jaki tkwił w tej produkcji. Przed wyjściem Gonu, widząc wszystkie screeny, zapowiedzi, byłem przekonany że Velen to będzie miażdżąca swoim nastrojem lokacja, zbliżająca się do jedynki. Tymczasem w samej grze, pierwsze minuty robiły jakieś wrażenie, a im dłużej grałem
@Czarendzer: W3 jest większy, a więc i teren nieco rozciągnięty. W W1 musieli (chcieli) zmieścić wiele elementów na małym obszarze, stąd taka fajna różnorodność. Tej różnorodności naprawdę nie brakuje w dodatkach, a i sama podstawka jest całkiem niezła. Wystarczy przejść się z południa na północ by widzieć jak zmienia się okolica.
Z muzyką zgadzam się, choć ja w trójce nie wyłączyłem. Jest jednak na tyle specyficzna, że słuchać jej bez gry
@zolwixx: No właśnie, wchodzę do jaskini w W3 i żadnego niepokoju, czegokolwiek. Miecz wyciągnięty i dawać te ghule :D Zapuszczam się gdzieś w środek lasu nocą, czuje się tak samo jak za dnia, tylko widzę przeogromny (nie wiem czemu aż taki??) księżyc. W ogóle, dopiero po skończeniu gry, pobrałem jakiegoś moda i wpisałem kod na brak wiatru... Nagle usłyszałem jakieś owady !
Co do różnorodności terenu, to racja, akurat jadąc z