Wpis z mikrobloga

Mireczki, nie wiem, co ja wczoraj odwaliłem. Byłem na siłowni u Roberta Burneiki, akurat jak wszedłem do szatni to brał on porcję Hyper Pumpa i spytałem go, czy mogę spróbować. Miał tam jakieś 1/4 całego opakowania i powiedział, że w sumie to może mi to dać, a jak mi się spodoba to wtedy sprzeda mi taniej całe opakowanie xD Trochę mi się tego przesypało i w rezultacie wypiłem dwie miarki. Po rozgrzewce na orbitreku i zrobieniu serii rozgrzewkowej przysiadów tak mi #!$%@?ło energię, że nie wiedziałem co się dzieje xD Zacząłem #!$%@?ć serie robocze z 130kg x 5, gdzie na poprzednim treningu ledwo 110 siadło w seriach. Na ostatniej serii czułem się dalej mega pobudzony i mówię "#!$%@?, spróbuję 150 kg xD". To dorzucam ciężaru, biorę sztangę na plecy i jazda. Zrobiłem trzy powtórzenia i w tym momencie moment kulminacyjny - tak się ucieszyłem, że podszedłem do Roberta i #!$%@?łem mu low kinga xDD Wszyscy na siłce wzrok na mnie, do mnie powoli dochodzi co #!$%@?łem xD Spodziewałem się najgorszego, Robert powoli wstaje, jego kumpel przybiega, żeby mu pomóc. Myślałem, że wezmą mnie za szmaty i wyrzucą z siłki, a Robert do mnie, że nie spodziewał się, że Hyper Pump aż tak mocno na mnie zadziała, przybił mi pione i zaproponował, ze mogę zostać ambasadorem jego marki Burneika Sports xDD

#mikrokoksy #silownia #pdk #burneika #mirkokoksy
Pobierz chalwaklb - Mireczki, nie wiem, co ja wczoraj odwaliłem. Byłem na siłowni u Roberta B...
źródło: comment_LenXU1UmG8hYxdBTfA5xUe7YJw97OepF.jpg
  • 4