Wpis z mikrobloga

@Szybciejztalodziarnia: ze znajomą zawsze najlepiej, piwa się można napić razem i nie ma problemu, że cię skroi, potem po znajomości rabat 10% i tak się żyje na tej wsi. Problemem jest to, że czasem się potrafi taka zakochać.

więc ktoś więcej za tym stoi

@balbezaur: no, stoi za tym całe Airbnb xD
  • Odpowiedz
@pianinka: ja tam nic w kontaktach z diva nie widzę nie moralnego. Jak ktoś chce to proszę bardzo, a że akurat było tam paru singli to mogli sobie użyć. Sam może patola ale kiedyś mi chłopaki na urodziny wykupili noc, bardzo interesująca kobieta
  • Odpowiedz
@balbezaur ktos wynajmuje mieszkanie na rok, dwa lub wiecej i tyle. Chyba nie sadzisz ze te 'dziewczyny' prowadza jednoosobowe dzialalnosci gospodarcze i ze sa niezalezne od nikogo? XD
  • Odpowiedz
@pepkodziobak: Bardziej mi chodziło o kontekst imprezy, myślę, ze mało kto potraktowałby normalnie sytuację, gdzie przyszła panna młoda ściąga chłopaków na panieński żeby się rozbierali i wygrzmocili jej koleżanki ;) przynajmniej w moim odczuciu nie do tego służą wieczory kawalerskie/panieńskie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pianinka Malo kto? Przecież to dosc czeste scenariusze. Mało tego- czasem podczas takich wieczorów nie tylko kolezanki czy koledzy używają, ale i przyszli mlodzi.
  • Odpowiedz
m w gimnazjum to byla taka pewna d


@Szybciejztalodziarnia:

Miałem taką historię, że podczas wyjazdu firmowego do Warszawy jeden z moich ówczesnych szefów się napił i zaprosił męską cześć wyjazdu do baru ze striptizem. Wchodzimy, siadamy, wychodzą dziewczyny. Nagle ten szef robi się fioletowy na twarzy i mówi: #!$%@? stąd. Ja patrzę, a jedna z tych lasek, która właśnie zdejmuje stanik to jego córka, która wyjechała do stolicy "na studia".
  • Odpowiedz