Wpis z mikrobloga

@TimmiTimmi naprzemiennie jak już intelektualisto.

Nie wiem dlaczego głosują na popis. Nie mam zielonego pojęcia. Również nie mam pojęcia czemu ktokolwiek głosuję na szury, razem, wiosnę. Ja mam dylemat czy oddać głos nieważny czy wcale nie iść ale do sukcesu żadnej z tych partii nie mam zamiaru dołożyć ręki.
  • Odpowiedz
Skoro ma osłabić to czemu dwa dni temu było 3% a dziś już koło 6% ? XD


@TimmiTimmi 3% mieści się w praktycznym marginesie błędu tego typu badań. Nie podajesz o jakie konkretnie badania chodzi, ale skoro dzieli je tylko 2 dni pewnie chodzi o badania innych firm, które stosują inna metodologię zbierania danych czy dobru próby. Jeśli to są inne badania, to równie dobrze może to być 15% i nadal nie
  • Odpowiedz
@ghostface: @KochanekAdmina: @Azaajaszz: @duncanidaho2: Napżemienie i połowa z was miała już punkt zaczepienia XD ha ha ha. Wyzywanie mnie i Konfederacji niczego nie zmieni, w szczególności mojego zdania.
Konfederacja na początku: nawet 1% nie osiągną
Konfederacja tydzień potem: procedura 2% uruchomiona
Konfederacja tydzień temu: głosuję na Gwiazdowskiego
Konfederacja dzisiaj ma 6% : Debile, jak można na nich głosować, antynauka, błąd statystyczny
Konfederacja jutro: ??? Na pewno będzie placz
  • Odpowiedz
Konfederacja dzisiaj ma 6%


@TimmiTimmi: tak samo jak KORWiN miał 12% przed wyborami do parlamentu xD (według wykopków realnie miał 20%, bo wiadomo, że sondażownie są lewackie).
  • Odpowiedz
@TimmiTimmi ty naprawdę masz jakieś urojenia. Byłem jedynym, który zwrócił ci uwagę a ty zamiast grzecznie podziękować to się pultasz. Dodatkowo z tego co widzę to nikt cię tu nie obraża bezpodstawnie. Po prostu cały czas piszesz to samo xD
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: Pozwól wtedy że i ja zwrócę ci uwagę. Słowo "pultasz" raczej nie przystaje, bo wpasowuje cię w ramy wiekowe 10-12 lat i wszystko co piszesz traci automatycznie na jakimkolwiek znaczeniu.

Po prostu cały czas piszesz to samo


Chyba nie myślisz że zmienię zdanie bo jakieś wykopki tak chcą?
  • Odpowiedz
@TimmiTimmi no patrz, tak samo jak twoje napżemiennie :)

Chyba nie myślisz że zmienię zdanie bo jakieś wykopki tak chcą?


Ale ty dosłownie powtarzasz dokładnie to samo cały czas w ogóle nie odnosząc się do tego co ktoś inny mówi xD
  • Odpowiedz
@TimmiTimmi:

Kiedy śmiejesz się z konfederacji
Według kuca:
- jesteś od lewaka Gwiazdowskiego co chce przyjąć 150 trylionów imigrantów i utrzymać 500+
- boli cię sukces konfederacji bo jesteś lewakiem
- jesteś tajnym agentem rządowym, otrzymującym 60 groszy za wpis, oczywiście lewackim
- może i jesteś prawakiem, ale nie potrafisz się zjednoczyć głosując na szarlatanów, faszystów i działaczy pro-life

Jak jest naprawdę:
- w przeszłości głosowałeś na Korwina, ale po kolejnym
  • Odpowiedz
@badziebadla: Ja w sumie mam lekki ból dupy, ale nie do konfederacji tylko ogólnie do publicznej debaty - osiągnęliśmy poziom, w którym czas antenowy marnujemy na ludzi, którzy twierdzą, że topnienie lodowców nie wpływa na poziom wody bo przecież ONE PŁYWAJO, że smogu nie ma, bo u nas nie ma gęstych mgieł, albo na takich, którzy twierdzą, że monarchia jest dobrym dla polski rozwiązaniem. Monty Python to mało powiedziane
  • Odpowiedz
@Clefairy: cieszysz się, że poparcie zbiera zgraja skrajnie antynaukowych oszołomów i fanatyków? Ale przecież wiosna mimo pompowania z każdej strony słabo idzie. Widać merytorycznie to ty pojęcia nie masz kto tam występuje poza liderami z którymi nie wszyscy się przecież muszą zgadzać
  • Odpowiedz
Wspaniale się na to patrzy, wasz ból to moja radość, a wasz każdy atak to kolejna setna procenta poparcia.


@TimmiTimmi: Ja to Wam nawet życzę tego wejścia do sejmu. Przynajmniej będzie się można pośmiać, bo teraz to tylko strajki afery itd. A tak to zawsze wleci jakieś "szczepionki autyzm powodujo, big farma was kontroluje obudźcie sieeee!" albo "Nie ma dowodów że wiedział..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bastek66:

A czego miałoby kuców obchodzić oburzenie tej bandy roszczeniowców?


Nie no spoko po co w demokracji liczyć się z wyborcami XD No na pewno w kraju gdzie 21% ludzi uważa, że nie płaci żadnych podatków, a 40% uważa, że 500+ nie jest wypłacane z ich pieniędzy, wszyscy zagłosują za likwidacją tego świadczenia. Kuce to jednak żyją w innej rzeczywistości.
  • Odpowiedz