Wpis z mikrobloga

Skoro ma osłabić to czemu dwa dni temu było 3% a dziś już koło 6% ? XD


@TimmiTimmi: Bo sondaże można sobie w większości o kant dupy potłuc, a 3-4% to taki luźny margines błędu. Problem z ta koalicją jest taki, że to zbieranina skrajnych przypadków która nie dość że nie ma jakiegoś konkretnego wspólnego pomysłu, to jeszcze niektóre osoby z niej mogą wykluczać część elektoratu innych członków. Ot, taki kabaret
  • Odpowiedz
Wszystkich boli Konfederacja coraz mocniej :) Wspaniale się na to patrzy


@TimmiTimmi: Jeszcze milej patrzy się na to że główną motywacją do głosowania na jakieś ugrupowanie jest fiksacja na punkcie dopieczenia innym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wasz ból to moja radość


@TimmiTimmi: cieszysz się, że poparcie zbiera zgraja skrajnie antynaukowych oszołomów i fanatyków?

@Clefairy: a czym jest cyrk jesz klaunów?
Przecież większości i tak nie zdobędą i #!$%@? będą mogli nawet jak tam wejdą, a przynajmniej trochę za skórę zalezą tym złodziejom i kanaliom przy korycie.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Cyrk i klauni to są teraz w sejmie jako duopol PoPis, a wam się on podoba i klaszczecie do przedstawienia które oni przed wami grają. Przy takim myśleniu dalej oglądaj teatrzyk dla gojów i narzekaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TimmiTimmi no boli boli że skrajnie anty-naukowa partia która wierzy w żydowski spisek big pharmy zbiera jakiekolwiek poparcie bo to oznacza ostateczny rozkład społeczeństwa

@KochanekAdmina: raczej błędna, a przynajmniej niepełna diagnoza.
To nie tyle oznacza rozkład społeczeństwa co ostateczny rozkład klasy politycznej. Tak bardzo nie ma już na kogo zagłosować, tak bardzo ludzie są zdesperowani, że niektórzy zagłosowaliby nawet na pacjentów psychiatryka byle tylko #!$%@?ć tych degeneratów co tam się przewalają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TimmiTimmi:

Skoro ma osłabić to czemu dwa dni temu było 3% a dziś już koło 6%

Poczekaj aż Krul odpali protokół 1% na kilka tygodni przed wyborami.
Przecież on jest z układu i realizuje zadanie spuszczania w kiblu głosów elektoratu niewygodnego dla popisów itp.
Nawet jeśli robi to tylko mimochodem przez swój autyzm, a nie bycie agentem, to skutek jest ten sam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie robiąc nic innego niż powtarzanie w kółko tego samego


@TimmiTimmi: w końcu to fakty, lewica nie ma w nawyku wymyślania rzeczy ¯_(ツ)_/¯

@KochanekAdmina: ostatnio widzę u Ciebie mniej trollingu, a więcej ciekawych wpisów ale tutaj to się zagalopowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Umiarkowane lewica i prawica jest w miarę ulokowana na ziemi. Ale skrajna zarówno prawica jak i lewica to aberacja pod każdym względem i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TimmiTimmi

Nie wiem dlaczego głosują na popis. Nie mam zielonego pojęcia. Również nie mam pojęcia czemu ktokolwiek głosuję na szury, razem, wiosnę. Ja mam dylemat czy oddać głos nieważny czy wcale nie iść ale do sukcesu żadnej z tych partii nie mam zamiaru dołożyć ręki.

@Azaajaszz: niby nie wiesz, a wymieniłeś wszystkie powody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Clefairy:
Śmiejcie się, śmiejcie. Tak jak śmialiście się z Brauna kandydującego w wyborach w Gdańsku. Człowiek znikąd zajął drugie miejsce i zdobył 12% głosów. A ile było śmiechów i chichów że nie zdobędzie nawet jednego procenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wygrał, to prawda. Ale nie taki był jego cel.

Ale ja nie o tym. Jest jeszcze jeden fajny klaun który bardzo mi do was pasuje. Moim
dendrofag - @Clefairy: 
Śmiejcie się, śmiejcie. Tak jak śmialiście się z Brauna kand...

źródło: comment_v0bFk7oRLu6uc9rPgm7VdTer9m3iueCV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Poczekaj aż Krul odpali protokół 1% na kilka tygodni przed wyborami.


@szpongiel: Był już Hitler, zamach w Smoleńsku, Spisek żydów, zamykanie ZNP, chłostanie gejów i to w ciągu jednego tygodnia, a ty jeszcze grozisz protokołem 1% HA HA HA. Serio?
  • Odpowiedz