Wpis z mikrobloga

Koleś, tu chyba chodzi o to, że Notre Dame idzie jeszcze uratować, a ten bałutowy ze zdjęcia to się chyba już tylko na ugór nadaje


@wojtoon: cóż możemy tylko gdybać, ale gdyby Notre Dame spaliło się doszczętnie (i np. naruszona byłaby konstrukcja murów) to i tak byłaby wola odbudowy. Tutaj też były obietnice wsparcia odbudowy i póki co mamy wciąż ruinę...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksaler: nie wiem o czym jest ta rozmowa w ogóle. Ten spalony polski kościół ma zerowa wartość marketingową. Przykro mi ale tak jest. Niczego nie robi się za darmo. W tym momencie i przez najbliższy miesiąc notredam jest pempkiem świata i można na nim robić marketing. Czego nie Rozumiesz?
@4gN4x: @ksaler: Francja jest jedną z największych światowych gospodarek. Naprawdę mamy myśleć, że nie stać ich na odbudowę notre dame? Szczególnie, że nie mówimy o odbudowie od zera ale raczej rekonstrukcji dachu, iglicy i pewnych części stropu.
nie wiem o czym jest ta rozmowa w ogóle. Ten spalony polski kościół ma zerowa wartość marketingową.


@voroshmitov: a to zabytki państwo utrzymuje dla marketingu czy dla podtrzymania tradycji i kultury?

W tym momencie i przez najbliższy miesiąc notredam jest pempkiem świata i można na nim robić marketing. Czego nie Rozumiesz?


@voroshmitov: wszystko rozumiem. Po prostu wyrażam zdanie, że mi się to nie podoba.
@ksaler:
Na samym Dolnym Śląsku 600 zabytków jest w stanie "katastrofalnego zaniedbania". Więc o czym w ogóle mówimy.

Tanie #!$%@? nic nie kosztuje, to sobie gadają. A w rzeczywistości nic nie zrobią, bo po co? Francuzi są nieco bogatsi i sami dadzą radę.